Elég gyakran jártam ide amikor még benzines gokartok voltak viszont mióta atvaltottak elektromosra... olvasson tovább

,
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Fantasztikus élmény!

Könnyen megközelíthető, tökéletes kikapcsolódás. Kisfiamnak karácsonyra vettem egy 10 futamos... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2017. február 12.
rudolf l
Mind a(z) 23 értékelés megtekintése
Térkép
Műholdas
A térképfrissítés szünetel. Közelítsen a frissített adatok megtekintéséhez.
Értékelés időpontja: 2017. június 11. mobiltelefonon

Elég gyakran jártam ide amikor még benzines gokartok voltak viszont mióta atvaltottak elektromosra azóta olyan érzése van az embernek mintha vicc lenne az egész. Annak ellenére hogy sokkal lassabbak a gokartok, hiszen az eddigi átlag 37mp es koridok helyett most átlag 47-49 mp et lehet...Több

3  Köszönet neki: Zoltán B
Értékelés időpontja: 2017. február 12. mobiltelefonon

Könnyen megközelíthető, tökéletes kikapcsolódás. Kisfiamnak karácsonyra vettem egy 10 futamos bérletet, és már az első futam után fülig érő mosollyal jött le a pályáról. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész, mindent megmutatnak, elmagyaráznak. A gokartok szuperek a pálya kellően technikás, de nem nehéz. Csak ajánlani tudom.

1  Köszönet neki: rudolf l
Értékelés időpontja: 2016. november 19. mobiltelefonon

Szuper palya, kedves kiszolgalo szemelyzet! Barataimmal latogattam meg a palyat es minden tokeletes volt! Mindenki segitokesz es baratsagos! Torzsvendegeitek lettunk!

2  Köszönet neki: timpibimpi
Értékelés időpontja: 2016. július 29.

Tíz éves fiam kapta születésnapi ajándékként, mondanom sem kell, teljesen oda volt! A biztonsági felszerelésekre nem lehet panasz, a pálya is érdekesnek tűnik. Az árak kifejezetten olcsóbbak más gokart pályákhoz képest.

2  Köszönet neki: beniarpi
Értékelés időpontja: 2016. május 5.

Kollégákkal mentünk egyet versenyezni, nekem ez volt az első gokart élményem. Ez a hely azért tetszett nekem és ajánlom bárkiknek akik többen mennek, mert a futam után mindenkinek nyomtatnak egy papírt az eredményről amin rengeteg apró információ van. (Max. sebesség, körönkénti idő, helyezés alakulása a...Több

2  Köszönet neki: szauerv
Ivett P, a G1 Gokart Center alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. május 24.

Kedves Vendégünk! Köszönjük a pozitív visszajelzést, örömünkre szolgál, hogy mind kezdő, mind gyakorlott gokartosok izgalmasnak találják a páylát és a helyszínt. Szeretettel várunk Benneteket legközelebb is csoporttal vagy kisebb létszámmal, bárhogyan! Üdzözlettel: Ivett & a G1 Kart Center csapata

Értékelés időpontja: 2016. február 10.

Remek a pálya vonalvezetése, az autókon jól tart a biztonsági öv és gyors a gokart. A recepciós lányok nagyon kedvesek és minden kérdésre válaszolnak. A futamhoz fel lehet venni overált is ha valaki szeretne és bukósisakot is biztosítanak. Itt megjegyezném, hogy a kis méretű bukósikokból...Több

Köszönet neki: Zoltán B
Értékelés időpontja: 2016. február 8. mobiltelefonon

Élvezetes pálya, jo gokartok, az időmérő rendszer is az egyik legmodernebb. Sokan vannak, de előre be kell jelentkezni, és akkor nincs gond.

2  Köszönet neki: Attila N
Értékelés időpontja: 2016. február 3.

Jó benzines gokartok, melyek még mindig jobb élményt adnak az elektromos társaiknál. Az árak is szuperek, csak ajánlani tudom.

Kérdések és válaszok
Kapjon gyors válaszokat a(z) G1 Gokart Center személyzetétől és korábbi vendégeitől.
Megjegyzés: kérdését közzétesszük a Kérdések és válaszok oldalon.