Voltam mar par elektromos palyan, de mindegyik a technologia kezdeten jar. Anno a benzines... olvasson tovább

,
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Fantasztikus élmény!

Könnyen megközelíthető, tökéletes kikapcsolódás. Kisfiamnak karácsonyra vettem egy 10 futamos... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2018. június 19. mobiltelefonon

Céges közösségi program helyszínéül választottuk a helyet, immár többedik alkalommal. A helyszín kulturált, a pálya vonalvezetése tartalmaz kihívásokat. A nagyobb csomagok esetén a díjazásnak megadják a módját, oklevél, kupa... Ugyanakkor a pályán tartózkodó személyzet viselkedése kritikán aluli. Külföldi résztvevőink is voltak, akik kezdőként érkeztek a...Több

A program dátuma: 2018. június
3  Köszönet neki: SzandraM4
Értékelés időpontja: 2017. október 18. mobiltelefonon

Voltam mar par elektromos palyan, de mindegyik a technologia kezdeten jar. Anno a benzines gokartokkal tudtam menni egy 36,3-as idot. De, ennek az elektromosnak olyan huzasa van, hogy be-sza-ras!! Igen, nincs benzines hang. De utana nem kellett hajat mosni a szmogtol. Olvastam az elozo hozzaszolast....Több

A program dátuma: 2017. október
2  Köszönet neki: Thomhun27
Értékelés időpontja: 2017. június 11. mobiltelefonon

Elég gyakran jártam ide amikor még benzines gokartok voltak viszont mióta atvaltottak elektromosra azóta olyan érzése van az embernek mintha vicc lenne az egész. Annak ellenére hogy sokkal lassabbak a gokartok, hiszen az eddigi átlag 37mp es koridok helyett most átlag 47-49 mp et lehet...Több

A program dátuma: 2017. május
5  Köszönet neki: zoltanbihi
Értékelés időpontja: 2017. február 12. mobiltelefonon

Könnyen megközelíthető, tökéletes kikapcsolódás. Kisfiamnak karácsonyra vettem egy 10 futamos bérletet, és már az első futam után fülig érő mosollyal jött le a pályáról. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész, mindent megmutatnak, elmagyaráznak. A gokartok szuperek a pálya kellően technikás, de nem nehéz. Csak ajánlani tudom.

A program dátuma: 2017. február
1  Köszönet neki: rudolfl128
Értékelés időpontja: 2016. november 19. mobiltelefonon

Szuper palya, kedves kiszolgalo szemelyzet! Barataimmal latogattam meg a palyat es minden tokeletes volt! Mindenki segitokesz es baratsagos! Torzsvendegeitek lettunk!

A program dátuma: 2016. november
2  Köszönet neki: timpibimpi
Értékelés időpontja: 2016. július 29.

Tíz éves fiam kapta születésnapi ajándékként, mondanom sem kell, teljesen oda volt! A biztonsági felszerelésekre nem lehet panasz, a pálya is érdekesnek tűnik. Az árak kifejezetten olcsóbbak más gokart pályákhoz képest.

A program dátuma: 2016. július
2  Köszönet neki: beniarpi
Értékelés időpontja: 2016. május 5.

Kollégákkal mentünk egyet versenyezni, nekem ez volt az első gokart élményem. Ez a hely azért tetszett nekem és ajánlom bárkiknek akik többen mennek, mert a futam után mindenkinek nyomtatnak egy papírt az eredményről amin rengeteg apró információ van. (Max. sebesség, körönkénti idő, helyezés alakulása a...Több

A program dátuma: 2016. február
2  Köszönet neki: szauerv
Ivett P, a G1 Gokart Center alkalmazásában álló General Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2016. május 24.

Kedves Vendégünk! Köszönjük a pozitív visszajelzést, örömünkre szolgál, hogy mind kezdő, mind gyakorlott gokartosok izgalmasnak találják a páylát és a helyszínt. Szeretettel várunk Benneteket legközelebb is csoporttal vagy kisebb létszámmal, bárhogyan! Üdzözlettel: Ivett & a G1 Kart Center csapata

Értékelés időpontja: 2016. február 10.

Remek a pálya vonalvezetése, az autókon jól tart a biztonsági öv és gyors a gokart. A recepciós lányok nagyon kedvesek és minden kérdésre válaszolnak. A futamhoz fel lehet venni overált is ha valaki szeretne és bukósisakot is biztosítanak. Itt megjegyezném, hogy a kis méretű bukósikokból...Több

Köszönet neki: zoltanbihi
Értékelés időpontja: 2016. február 8. mobiltelefonon

Élvezetes pálya, jo gokartok, az időmérő rendszer is az egyik legmodernebb. Sokan vannak, de előre be kell jelentkezni, és akkor nincs gond.

A program dátuma: 2016. január
3  Köszönet neki: AttilaN147
Értékelés időpontja: 2016. február 3.

Jó benzines gokartok, melyek még mindig jobb élményt adnak az elektromos társaiknál. Az árak is szuperek, csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Thomhun27