“Oda-vissza Dnipro”
Austrian Airlines értékelése

Értékelés időpontja: 2017. november 6.

Budapestről repültem Dnipropetrovszkba az Austrian járatával. Ez elvileg nem egy fapados légitársaság, de a közel 7 órás utazás során összesen egy db Milka Wafelini szeletet kaptam ellátásként. A visszautazs során ugyanez volt az ellátás.
Mondjuk, stílusos a Milka szelet egy Austrian járaton, de ez szerintem - finoman szólva is - a szegénység jele.
Egy fapadoson legalább vehettem volna egy szendvicset, kávét és/vagy üdítőt, ezeken a járatokon azt sem lehet...
Többet nem utazom ezzel a légitársasággal, és nem is ajánlom senkinek...

1  Köszönet neki: hunzol

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2.

A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, a felszolgált ételek mindig finomak voltak. Pontos indulás és pontos érkezés. Wifi elérhetőség repülés közben, térítés ellenében.

Köszönet neki: Sziva79
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31.

Isztambulba utaztunk, átszállással, Budapest és Bécs között az Austrian Airlines-al. Abszolút meg voltunk elégedve a kiszolgálással, kedves, mosolygós volt a személyzet, az étel nagyon ízlett, a gép pontos volt. Kényelmesen utaztunk, nyugalomban. Az osztrák precizitás itt is megmutatkozik :)

Köszönet neki: kertesz3
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 30.

Imádom, eddig mindig pontosan felszállt és időben landolt. Kellemesen utazom minden alkalommal, rövidebb és hosszabb úton is volt szerencsém a társasággal repülni. Imádom.

Köszönet neki: tam_ssipik
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 30. mobiltelefonon

Szeretem a Bécsi repteret,minden gyorsan és zökkenőmentesen megy. A repülőút is kellemes volt,pontos indulás és érkezés,kedves személyzet,ehető kaja. A gyerekek kaptak játékot,az mindig nagy öröm.
Kicsi a lábtér,de ez minden gépen gyenge pont.
Szívesen ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: 426vill_k