“Hosszú utazás”
British Airways értékelése

Értékelés időpontja: 2017. május 29.

Az egyik legnagyszerűbb légitársaság akikkel eddig útjaim során utaztam. Kiváló a felszolgálás az étel friss és finom az italok pedig mindig hidegek.

Az utazás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: PeterS13223

Értékelés időpontja: 2017. május 29.

Idén februárban utaztam Miamiba,Londonon keresztül.Beszálltunk a gépre,de sajnos a köd miatt nem tudtunk felszállni.4 órát ültünk a gépen,várakozva.és még 1 pohár vizet sem adtak,ami sokunknak csalódás volt..lehetett venni szendvicset,üditőt elég borsos áron..

Az utazás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: salome72
Értékelés időpontja: 2017. április 6.

Nagynevű légitársaság, de a szolgáltatás nagyon gyenge. Mexikóvárosba mentünk londoni átszállással. Az európai viszonylatban már nincs fedélzeti ellátás, olyan mint egy fapados. Londonból Mexikóvárosba (és vissza is) egy régi, öreg lepukkant géppel mentünk. Az étel éppen ehető volt, odafelé sült csirkemell zöldségekkel, visszafelé marha (ez elég érdekes volt a műanyag evőeszközökkel). A hosszú út alatt vizet, gyümölcslevet elég sűrűn felszolgáltak.
Az úton nagyon hideg volt, még jó, hogy adtak takarót. Az ülések kényelmetlenek, aludni nem lehet.
A visszafelé járaton nagyon szegényes volt a zene és film kínálat, a monitorok sem működtek tökéletesen, többször újraindították a rendszert.
Az ügyfélszolgálattal a budapesti telefonszámon nem lehet magyar nyelven beszélni.
Többet biztos nem utazok ezzel a légitársasággal.

Az utazás dátuma: 2017. március
1  Köszönet neki: Zsuzsanna F
Értékelés időpontja: 2017. március 3.

Szeretek velük utazni. Pontosak, kedvesek, kényelmesek a repülőgépeik, és szerintem nagyon jó a fedélzeti kaja. Soha semmi gondom nem volt velük, és most már vannak olcsóbb jegyeik is.

Az utazás dátuma: 2016. április
Köszönet neki: Zoli G
Értékelés időpontja: 2017. február 28. mobiltelefonon

Oriasi csalodas!!! Evekkel ezelott eletem legjobb repuloutjat tettem meg a BA tarsasaggal turistaosztalyon). Iden 4 izben is sikerult veluk utaznom. Leszogeznem, hogy rendszeresen repulok, minden percet elvezni szoktam, fapadosoknal is.
Mostansag jellemzok Diohejban:

-Kesve indulas
-modortalan felszolgalas
-lehetetlenul szuk csatlakozasi idok
-snack "etkezes" egy kisujjnyi(!) mars szelet
-elfogyott etelek (egyaltalan nem maradt SeMMI uzsonna snack)!
-jaratkesesek

Senkinek nem ajanlom, ennyi penzert valasszon BARMILYEN masik legitarsasagot. Nem en vagyok az egyetlen, aki igy jart.

Az utazás dátuma: 2016. december
1  Köszönet neki: AnnaB15420