“Időtlen lebegés-kényeztető körülmények”
Cathay Pacific értékelése

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 9.

Mivel nagyon hosszú volt az út, aggódtam az ismeretlen légitársaság szolgáltatásainak minősége miatt. Kellemesen csalódtam! Nagyon körültekintő, empatikus személyzet szolgálja a 385 utast, annak minden igényét kielégítve. Menü választásos étkezés biztosítja az ellátást, a turista osztályon minden üléshez saját képernyő tartozik, amelyen a gép jelenlegi helyzetét figyelhetjük meg, de számtalan film, koncert, vagy sportesemény megtekintését is lehetővé teszi, és rendelkezik saját játékkonzollal is. Magasabb osztályon ugyanez fotelágyak kényelmében történik.

Az utazás dátuma: 2015. október
Köszönet neki: Lekri65

Értékelés időpontja: 2016. június 18.

Első hosszú repülőutam volt, remekül éreztem magam a személyzet rendkívül kedves, az ételek meglepően finomak, a székek kényelmesek, adtak takarót, párnát meg mindenfélét ami hosszú útra kell, klassz filmeket lehetett nézni. (2009-ben utaztam, nem volt már ilyen opció a választásnál)
Szuper volt, köszi!!!!

Az utazás dátuma: 2015. július