“Keleti kényelem, Keletről, Keletre”
Cathay Pacific értékelése

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 6.

Egy nagy triplahetest állítottak szolgálatba erre a 12 órás repülésre. Londonból indult, 22:20-kor. A személyzet már ott ült a váróban, az utasok akár dumálhattak is velük. Nagyon szép, kantoni nők voltak. A keleti nőknek általában nem lehet bókolni. Hongkongba repültem, hosszú volt az út, tetszettek a gépre szerelt kamerák, főleg ami a gép hasán volt. Volt rendes menü, amely ízletes volt, még fagyi is járt hozzá, ami turistaosztályon meglepő. Az adag bőven elég volt. Reggeli is járt ilyen hosszú úton, amely szintén nagy adag volt. Mert Kínában általában nagyon sokat adnak enni. A gép kevés késéssel indult Londonból, ez nem meglepő, mert a reptér nagyon forgalmas. A végén azonban a pilóta behozta a lemaradást és még egy picit előbb is tette le a gépet Hongkongban. A gépen sajnos nem kerültem ablak mellé, hanem a legutolsó kis sorba. Az ülésben azonban tökéletesen elfértem. Terpeszkedni nem nagyon lehet, de mit is vár az ember a turistaosztályon? Lehetett aludni. A szórakoztató rendszer bőséges volt, sokféle zenét lehetett hallgatni, filmet nézni, stb. A kiszolgálás tényleg példás, nem lehet panasz sem a pilótára, sem a személyzetre. Bár az egyik tag eléggé irritálóan szaladt össze-vissza a folyosón.

Az utazás dátuma: 2017. június
    • Szórakozási lehetőségek a fedélzeten
    • Ár-érték arány
    • Utasfelvétel és beszállás
Köszönet neki: GergelyL6

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 9.

Mivel nagyon hosszú volt az út, aggódtam az ismeretlen légitársaság szolgáltatásainak minősége miatt. Kellemesen csalódtam! Nagyon körültekintő, empatikus személyzet szolgálja a 385 utast, annak minden igényét kielégítve. Menü választásos étkezés biztosítja az ellátást, a turista osztályon minden üléshez saját képernyő tartozik, amelyen a gép jelenlegi helyzetét figyelhetjük meg, de számtalan film, koncert, vagy sportesemény megtekintését is lehetővé teszi, és rendelkezik saját játékkonzollal is. Magasabb osztályon ugyanez fotelágyak kényelmében történik.

Az utazás dátuma: 2015. október
Köszönet neki: Lekri65
Értékelés időpontja: 2016. június 18.

Első hosszú repülőutam volt, remekül éreztem magam a személyzet rendkívül kedves, az ételek meglepően finomak, a székek kényelmesek, adtak takarót, párnát meg mindenfélét ami hosszú útra kell, klassz filmeket lehetett nézni. (2009-ben utaztam, nem volt már ilyen opció a választásnál)
Szuper volt, köszi!!!!

Az utazás dátuma: 2015. július