“Nagyszerű”
Cathay Pacific értékelése

Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Végre egy légitársaság, ahol kényelmesen utazhattam. Kényelmes volt a lábtér. Nagyszerű a kiszolgálás! Nagyon jó ételeket kaptunk! A marha ízletes volt, és porhanyós! El tudtam felejteni, hogy repülőgépen utazom és nem egy jó étteremeben étkezem! Bebizonyította nekem, hogy igenis lehet ízletesen is étkezni a turistaosztályon, repülőgépen! Köszönöm! Ezen kívül az érintőképernyő is tökéletesen működött.

Az utazás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: ATTILA B

Értékelés időpontja: 2018. január 12.

Korábban utaztunk velük, (10 Éve) akkor elég gyenge volt , ezért kicsit izgultam, de nagyon kellemes csalódás volt. A kiszolgálás kiváló, finom ételek voltak, tudtunk kérni előre online gyerek és diabetikus menüt, bármikor kértünk italokat készségesen hozták, snack -kel , gyümölccsel is kínáltak az étkezéseken kívül.
Az ülések távolsága magas embereknek talán kicsit szűkös, viszont a B 777-s gépen szerintem az átlagosnál szélesebb ülések vannak. (3-3-3)
A jegy ár nagyon kedvező volt, kb fél évvel az utazás előtt
A filmek számomra kevésbé voltak érdekesek, és a játékok száma sem volt túl sok

Az utazás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: riette09
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 6.

Egy nagy triplahetest állítottak szolgálatba erre a 12 órás repülésre. Londonból indult, 22:20-kor. A személyzet már ott ült a váróban, az utasok akár dumálhattak is velük. Nagyon szép, kantoni nők voltak. A keleti nőknek általában nem lehet bókolni. Hongkongba repültem, hosszú volt az út, tetszettek a gépre szerelt kamerák, főleg ami a gép hasán volt. Volt rendes menü, amely ízletes volt, még fagyi is járt hozzá, ami turistaosztályon meglepő. Az adag bőven elég volt. Reggeli is járt ilyen hosszú úton, amely szintén nagy adag volt. Mert Kínában általában nagyon sokat adnak enni. A gép kevés késéssel indult Londonból, ez nem meglepő, mert a reptér nagyon forgalmas. A végén azonban a pilóta behozta a lemaradást és még egy picit előbb is tette le a gépet Hongkongban. A gépen sajnos nem kerültem ablak mellé, hanem a legutolsó kis sorba. Az ülésben azonban tökéletesen elfértem. Terpeszkedni nem nagyon lehet, de mit is vár az ember a turistaosztályon? Lehetett aludni. A szórakoztató rendszer bőséges volt, sokféle zenét lehetett hallgatni, filmet nézni, stb. A kiszolgálás tényleg példás, nem lehet panasz sem a pilótára, sem a személyzetre. Bár az egyik tag eléggé irritálóan szaladt össze-vissza a folyosón.

Az utazás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: GergelyL6
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 9.

Mivel nagyon hosszú volt az út, aggódtam az ismeretlen légitársaság szolgáltatásainak minősége miatt. Kellemesen csalódtam! Nagyon körültekintő, empatikus személyzet szolgálja a 385 utast, annak minden igényét kielégítve. Menü választásos étkezés biztosítja az ellátást, a turista osztályon minden üléshez saját képernyő tartozik, amelyen a gép jelenlegi helyzetét figyelhetjük meg, de számtalan film, koncert, vagy sportesemény megtekintését is lehetővé teszi, és rendelkezik saját játékkonzollal is. Magasabb osztályon ugyanez fotelágyak kényelmében történik.

Az utazás dátuma: 2015. október
Köszönet neki: Lekri65
Értékelés időpontja: 2016. június 18.

Első hosszú repülőutam volt, remekül éreztem magam a személyzet rendkívül kedves, az ételek meglepően finomak, a székek kényelmesek, adtak takarót, párnát meg mindenfélét ami hosszú útra kell, klassz filmeket lehetett nézni. (2009-ben utaztam, nem volt már ilyen opció a választásnál)
Szuper volt, köszi!!!!

Az utazás dátuma: 2015. július