“nagyutazás”
Cathay Pacific értékelése

Értékelés időpontja: 2018. december 11.

Tartottunk a hosszú utazástól Londonból Hong.Kongba, majd onnan rövid átszállási idővel Melbournbe. A személyzet rendkívül kedves volt, szinte lesték a kívánságainkat. Az ellátás bőséges és kiváló volt, az extra fagyi pedig tényleg külön kedvesség, eddig ilyet nem tapasztaltunk egy társaságnál sem.

Köszönet neki: vargajudithu

Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Kényeztetés felsőfokon! Az, hogy nagy és kényelmes a hely, illetve feküdhetsz az már természetes ezen az osztályon. A kitűnő ételek és borok egy Gourmet étterembe repítettek és élvezettel fogyasztottam az elém tett finomságokat. A bárány maga volt a tökély!

Köszönet neki: ATTILA B
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Végre egy légitársaság, ahol kényelmesen utazhattam. Kényelmes volt a lábtér. Nagyszerű a kiszolgálás! Nagyon jó ételeket kaptunk! A marha ízletes volt, és porhanyós! El tudtam felejteni, hogy repülőgépen utazom és nem egy jó étteremeben étkezem! Bebizonyította nekem, hogy igenis lehet ízletesen is étkezni a turistaosztályon, repülőgépen! Köszönöm! Ezen kívül az érintőképernyő is tökéletesen működött.

Köszönet neki: ATTILA B
Értékelés időpontja: 2018. január 12.

Korábban utaztunk velük, (10 Éve) akkor elég gyenge volt , ezért kicsit izgultam, de nagyon kellemes csalódás volt. A kiszolgálás kiváló, finom ételek voltak, tudtunk kérni előre online gyerek és diabetikus menüt, bármikor kértünk italokat készségesen hozták, snack -kel , gyümölccsel is kínáltak az étkezéseken kívül.
Az ülések távolsága magas embereknek talán kicsit szűkös, viszont a B 777-s gépen szerintem az átlagosnál szélesebb ülések vannak. (3-3-3)
A jegy ár nagyon kedvező volt, kb fél évvel az utazás előtt
A filmek számomra kevésbé voltak érdekesek, és a játékok száma sem volt túl sok

Köszönet neki: riette09
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 6.

Egy nagy triplahetest állítottak szolgálatba erre a 12 órás repülésre. Londonból indult, 22:20-kor. A személyzet már ott ült a váróban, az utasok akár dumálhattak is velük. Nagyon szép, kantoni nők voltak. A keleti nőknek általában nem lehet bókolni. Hongkongba repültem, hosszú volt az út, tetszettek a gépre szerelt kamerák, főleg ami a gép hasán volt. Volt rendes menü, amely ízletes volt, még fagyi is járt hozzá, ami turistaosztályon meglepő. Az adag bőven elég volt. Reggeli is járt ilyen hosszú úton, amely szintén nagy adag volt. Mert Kínában általában nagyon sokat adnak enni. A gép kevés késéssel indult Londonból, ez nem meglepő, mert a reptér nagyon forgalmas. A végén azonban a pilóta behozta a lemaradást és még egy picit előbb is tette le a gépet Hongkongban. A gépen sajnos nem kerültem ablak mellé, hanem a legutolsó kis sorba. Az ülésben azonban tökéletesen elfértem. Terpeszkedni nem nagyon lehet, de mit is vár az ember a turistaosztályon? Lehetett aludni. A szórakoztató rendszer bőséges volt, sokféle zenét lehetett hallgatni, filmet nézni, stb. A kiszolgálás tényleg példás, nem lehet panasz sem a pilótára, sem a személyzetre. Bár az egyik tag eléggé irritálóan szaladt össze-vissza a folyosón.

Az utazás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: GergelyL6