“Berlini utazás”
easyJet értékelése

Értékelés időpontja: 2017. november 24. mobiltelefonon

Kényelmes egy órát repültünk. Kedves személyzet volt a gépen oda-vissza is. Nagyon gyorsak és rugalmasak voltak minden szempontból. A lábhely az én magasságomhoz (170 centi) ideális volt, bár ha nem is lett volna ezt a röpke időd ki lehet bírni szerintem. Csak ajánlani tudom! :)

Az utazás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: Zsófia P

Értékelés időpontja: 2017. október 18.

Spórolni akartunk, ezért az olcsóbb repülőjegyeket kerestük. Megtaláltuk, de nem ez volt a legjobb döntés. Kicsit helyszűkében voltam, de összességébe biztonságban éreztem magam.

Az utazás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: kasaarpad
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 14.

Nekem az bőven megfelelt, hogy tartották magukat az időkerethez:visszafele volt egy negyed órás csúszás, de odafele előbb értünk földet. Majdnem 180 cm magas vagyok, de elfértem az ülésen. Másfél-2 órás utazásra bőven kibírható.Azt kaptam amit vártam.

Az utazás dátuma: 2017. szeptember
    • Étel és ital
Köszönet neki: DiaP42
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6.

A repülő időben indult és landolt, sajnos a lábtér még mindig borzasztóan kicsi, de szerencsére csak rövidtávon kellett elviselni.

Az utazás dátuma: 2017. szeptember
2  Köszönet neki: bpeti21
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 14.

Egy berlini kórus meghívására repültünk 45 fős énekkarral. A kórustársak közül többen először repültek. A Liszt Ferenc Repülőtérre támogatónk autóbusszal szállította az együttest. A repülőtéren rövid várakozás és ellenőrzés után elég sok gyaloglással jutottunk fel a repülőgépbe. A repülés kényelmes és látványos volt, bő egy óra elteltével landoltunk a Schönefeldi repülőtéren.

Az utazás dátuma: 2017. augusztus
    • Étel és ital