“Átlagos fapados”
easyJet értékelése

Értékelés időpontja: 2018. január 13.

Amit egy fapadostól elvár az ember, azt teljesítik. Elvisznek A-ból B-be, és pontosan. Kell ennél több? Kellene, de azt már a hagyományosoknál kell keresni.

Az utazás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: ViktorMike2016

Értékelés időpontja: 2017. december 6.

Kedves segítőkész személyzet, kényelmes utazás. Fantasztikus pilóták. Lemaradtam a hazafelé tartó járatról, és az easyJet reptéri személyzete nagyon kedvesen segített a helyzet megoldásában. Külön hálás vagyok a 106-os kapuban egy másik járatnál szolgálatban lévő idős Úriembernek, aki segített a pánikomat leküzdeni. Mindig velük utazom ezentúl is.

Az utazás dátuma: 2017. augusztus
    • Étel és ital
    • Szórakozási lehetőségek a fedélzeten
Köszönet neki: Quest690840
Értékelés időpontja: 2017. november 24. mobiltelefonon

Kényelmes egy órát repültünk. Kedves személyzet volt a gépen oda-vissza is. Nagyon gyorsak és rugalmasak voltak minden szempontból. A lábhely az én magasságomhoz (170 centi) ideális volt, bár ha nem is lett volna ezt a röpke időd ki lehet bírni szerintem. Csak ajánlani tudom! :)

Az utazás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: Zsófia P
Értékelés időpontja: 2017. október 18.

Spórolni akartunk, ezért az olcsóbb repülőjegyeket kerestük. Megtaláltuk, de nem ez volt a legjobb döntés. Kicsit helyszűkében voltam, de összességébe biztonságban éreztem magam.

Az utazás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: kasaarpad
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 14.

Nekem az bőven megfelelt, hogy tartották magukat az időkerethez:visszafele volt egy negyed órás csúszás, de odafele előbb értünk földet. Majdnem 180 cm magas vagyok, de elfértem az ülésen. Másfél-2 órás utazásra bőven kibírható.Azt kaptam amit vártam.

Az utazás dátuma: 2017. szeptember
    • Étel és ital