“Soha többet easyJet”
easyJet értékelése

Értékelés időpontja: 2020. május 14.

Amennyiben valakinek gondja akad a repölőjáratával és ezt szeretné a légitársasággal tudatni, azt csak EMELT DÍJAS! telefonon teheti meg, már ha el sikerül érni valakit.
Már 5-ször próbálkoztam azzal, hogy elérjek valakit, de csak mennek a percek és nem kapcsolnak senkit.
Soha többé nem foglalok náluk! Nem ajánlom senkinek

Az utazás dátuma: 2020. május
Köszönet neki: dione00

Értékelés időpontja: 2020. január 15.

2019 november 25-én utaztunk volna Bécsből Nápolyba, de az olasz sztrájk miatt törölték az EasyJet járatot és nem kaptunk aznapra helyettesítő járatot, így az egész utazást töröltetni kellett. Felháborító, hogy mindezt az utazás előtt 2 nappal tudtuk meg és az is, hogy nem szerveztek Bécsből helyettesítő járatot. Ezzel tönkre teszik mások nyaralását...Persze kártérítés sem jár, mert vis major eset, szerintük elkerülhetetlen...Ilyenkor még a biztosító sem fizet, hiába volt járattörlésre kiegészítő biztosítás.

Az utazás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: EszterD57
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 9.

Átszállással utaztunk, sok-sok várakozással, de ezt tudtuk, amikor megvettük a jegyeket. Késtek a járatok és a repülőn is kellett várakoznunk.
Azonban a repülés során minden rendben volt, a személyzet kedves és segítőkész!
A továbbiakban is szívesen választjuk ezt a légitársaságot.

Az utazás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: Ilona_kartali
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 4.

Korán örültem, hogy nem az "Ír madárral" utazunk, de sajnos sikerült őket alulmúlni. El szoktam férni bármelyik fapados székben, de itt jobban esett volna egy műanyagszék. Sem a térdemnek, sem a vállamnak nem volt elegendő hely. Azért ez már tényleg nagyon kényelmetlen. Késés nem volt.

Az utazás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: Péter V
Értékelés időpontja: 2019. június 5.

Minden rendben volt a repülés során. A személyzet kedves, mosolygós és segítőkész. A Budapestről induló fapadosok közül szerintem a legjobb! Mind ár-érték arányban, mind szolgáltatásban!

Az utazás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: gabicsernok