“Kompetens utaskísérők, kíváló ellátás!”
Qatar Airways értékelése

Értékelés időpontja: 2018. május 22.

Betegen utaztam vissza Budapestre, látássérüléssel. SOS kellett átfoglalni a jegyet, így párommal nem kaptunk egymás mellé helyet. A légikísérő 5 perc alatt üléscserét szervezett, egy holland hölgyel, akinek ezúton is köszönöm! (Egyedül enni sem tudtam volna!)

Az utazás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: OnAir754287

Értékelés időpontja: 2018. május 22.

Ajánlani tudom a légitársaságot, a kiszolgálás kedves és színvonalas, ez független az osztálytól. Természetesen az első osztály kényelmesebb a nagyobb hely miatt. A turista osztály árban versenyképes akár a fapadosokkal is.

Az utazás dátuma: 2018. február
Köszönet neki: tom0000776
Értékelés időpontja: 2018. május 17.

Nem volt minden rendben az utazással, mert a becsekkolás után a repülőtéren derült ki, hogy nincs hely. Így másik ország érintésével tudtunk hazajönni.

Az utazás dátuma: 2018. május
Köszönet neki: 257zsuzsan
Értékelés időpontja: 2018. április 13.

Két átszállással utaztam. Minden gördülékenyen ment. Az utazás alatt mindvégig figyelmes volt a kiszolgálás. Nem a társaság hibája, hogy a felszolgált ételek ízetlenek voltak. Tudom, hogy túlzott elvárás, de jó lenne, ha a személyzetből legalább 1 ember ismerné a kiinduló állomás nyelvét is.

Az utazás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: ZsuzsannaZ22
Értékelés időpontja: 2018. március 20.

A repülőút kb 14 óra hosszú volt, amit 195 cm magas emberként economy legroommal kínzásként éltem meg. Egyszer-egyszer kibírható, de ha sűrűn kellene utaznom ilyen távokra, akkor biztos business classra foglalnék.

Az utazás dátuma: 2018. február
Köszönet neki: fecz0