“Kiváló!”
Qatar Airways értékelése

Értékelés időpontja: 2020. április 21.

Ez a repülő valamiért más, mint a többi! Sokkal csendesebb, nem zúg annyira! :) Tiszta, a személyzet is kedves!

Az utazás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: Nadcsalad

Értékelés időpontja: 2020. március 19.

Az első, velük megtett utam óta tudatosan kerültem ezt a légitársaságot. Most a barátaim miatt tettem kivételt, és repültem ismét velük. A tapasztalataim szerint nem sokminden változott. A személyzet talán egy hajszálnyival udvariasabb volt, most nem az "undok", hanem az "átlagos" kategória volt. Az ellátás nem üti meg az ötcsillagos szintet, a menü épphogy ehető, ráadásul a választási lehetőség is korlátozott. A Bp-Doha szakaszon az általam kért menüre várnom kellett, aztán végül nem azt kaptam, amit kértem. A Doha-Bp szakaszon ez annyiban változott, hogy elfogyott, amit választottam, így azt kaptam, ami maradt. Az italválaszték is kissé szegényes, egy átlagos légitársaságnak megfelelő színvonalú. A Doha-Bangkok szakaszon és visszafele valamivel jobb volt a helyzet, de épphogy csak. Az is nagyon kellemetlen volt, hogy nem az előre, még a repjegy vásárlásakor lefoglalt helyeket kaptam meg, a légitársaság átvariálta az üléseimet, így nem folyosó melletti helyem volt, ami pedig számomra fontos. Ha egy mód van rá, továbbra is elkerülöm ezt a légitársaságot.

1  Köszönet neki: erika E
Értékelés időpontja: 2020. március 10.

A Qatar Airwayst már többször igénybe vettük, mert megbízható, állandó a minősége. A repülőgép tiszta, a személyzet figyelmes és profi módon végzi a dolgát. A repülési időt betartják.

Köszönet neki: Napsutes
Értékelés időpontja: 2020. március 10.

Kényelmesebb , mint a fapadosak, udvariasak a légi utaskísérők .
Viszont az ételek nem ízletesek , a reggeli szinte ehetetlen, a zene és mozi csatornák kínálata rossz minőségű és nagyon egyoldalú a kínálat.

Köszönet neki: Szupertatas
Értékelés időpontja: 2020. február 10.

Tiszta, gyors, kényelmes , ráadásul udvarias személyzet. Pontosan indul, érkezik. Rövid átszállási idővel is tökéletes.

Az utazás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: bokitiki