“Első ryanair repülés”
Ryanair értékelése

Értékelés időpontja: 2017. október 9.

Az első utunk volt a céggel a mostani járattörlések és egyéb bonyodalmak ellenére semmi probléma nem volt, pár perc késéssel indultunk, időben megérkeztünk, a gépen szűkösen vannak az ülőhelyek, de tiszta volt minden, annak ellenére hogy amint szálltak le, a következő fordulóval mi már indultunk is.

Köszönet neki: Nikolett M

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 2.

Semmi kiugróan jó vagy rossz nem történt velünk. Az utunk oda és vissza is rendben, késésektől és csomagproblémáktól mentesen zajlott. A gép nem volt túl kényelmes, a fapados világban szokásos szardíniás dobozban utaztunk. Az út rövid, mire felszáll a gép szinte már száll is le.

1  Köszönet neki: Mission O
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 1.

Igazából időben rendeltük meg és így jó áron kaptuk a jegyeket, de a hosszabb út miatt nem keveset fizettünk a csomagokért. A személyzet kedves volt és tolerálta az eü problémát is, próbáltak segíteni .

Köszönet neki: Zsuzsa2000
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31.

Szuper közvetlen járat nagyon barátságos áron. A sűrű székezés ellenére kényelmes a gépen utazni, még ezen a viszonylag hosszú útvonalon is ( 5 óra a menetidő ). Csak ajánlani tudom a Ryanairt sokszor utaztam velük és mindig jó tapasztalatra tettem szert.

1  Köszönet neki: Antal E
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 30.

A repülőtéren gyors csomag átvizsgálás után megkezdhettük a beszállást.Második utam volt nem voltam feszült mert tudtam tapasztalatból hogy ezzel a légi társasággal nem kerülhetek bajba.Felszállás után a Csinos légiutas kísérők nagy mosollyal megkezdték a felszolgálást.2 óra párperc után már le is szálltunk,mindenféle rendkívüli esemény nélkül.

Köszönet neki: Zoltán I