“Ügyfélszolgálat”
Ryanair értékelése

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 2.

Súlyos betegség miatt lehetetlenné vált a repülőútunk. 5 napig próbáltam elérni őket, sajnos sikertelenül. Nevetséges, hogy egy ekkora céget szinte lehetetlen elérni. Megigényeltem a visszatérítést, meglátjuk mennyire lesz sikeres. Nagy csalódás

Az utazás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: XxBogeszxX

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 2.

A check-in ablaknál ért meglepetés, hogy 55 euróba kerül per személy, és csak hitelkártyával lehet fizetni. Erről korábban online semmit nem talaltam. Keress hajnali 5-kor valakit, aki bízik benned ennyire. Online többször próbáltam, sehogy nem sikerült becsekkolni. Se a járatszamot nem találta, sem a gmailemmel nem talált utazást. Szóval egy lehúzás az egész.

Az utazás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: Csalodott666
Értékelés időpontja: 2020. március 17.

Korrekt áron, kényelmes repülőút volt az oda-és a visszaút is. Sajnos visszafelé úton a gép végében nagy volt a hátsó hajtómű által keltett zaj.

Az utazás dátuma: 2020. január
    • Étel és ital
Köszönet neki: Vilagutazo48
Értékelés időpontja: 2020. február 12.

Igen, fapados, de akkor sem értem, miért nem a valós időpontokat adják meg?
A gép akkor érkezett Palermoba, amikor már vissza kellett volna indulnia...
A személyzet azért megosztotta ( persze, magyarok voltak) simán behozzuk a késést, nem olyan hosszú a repülőút, mint amit mindenhol feltüntetnek...

Az utazás dátuma: 2019. szeptember
    • Étel és ital
1  Köszönet neki: Borosici
Értékelés időpontja: 2020. január 25.

Többször repültem már a Ryanair légitársasággal,eddig mindig hozta, amit egy fapados járattól elvárható... Most tetszett a nagyobb lábtér,de hiányolom a tárolót,hálót(volt az ülések hátán) ....a csomagok elhelyezése az mindig problémás.

Az utazás dátuma: 2019. december
1  Köszönet neki: first11