“Kellemes repülőút”
Wizz Air értékelése

Értékelés időpontja: 2018. március 21.

Kiváló légitársaság, nagyon kellemes utazás volt. Kedves utaskísérők, jó biztonságérzet a repülőn. Pénztárcabarát árak.

Az utazás dátuma: 2018. március
Köszönet neki: BackPacker760693

Értékelés időpontja: 2018. március 16.

Még ha nem is egy nagy légitársaság szintje, de a fapadosok közül messze a legmagasabb színvonalú. Gyors csekkolás, viszonylag barátságos személyzet, fapadosokhoz mérten kényelmes és pontos.

Az utazás dátuma: 2017. november
Köszönet neki: strbalazs
Értékelés időpontja: 2018. március 16.

a szolgáltatásokat profi módon bonyolítják. Bejelentkezéstől a leszállásig rugalmasan ment minden. Profi lebonyolítás. Az ülőhelyek kivételével teljesen megvoltam elégedve a lebonyolítással, a kiszolgálással, az utazással.

Az utazás dátuma: 2018. március
Köszönet neki: Flyer761141
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Fapados légitársaság, szóval ne várjon tőle sokat az ember, de arra éppen megfelel, hogy valaki célhoz érjen. A becsekkolás gyors volt, de én még mindig nem tudom megszokni, hogy a leszállópályán kell keresztül gyalogolni.

Az utazás dátuma: 2018. február
Köszönet neki: LoveTravel736915
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

A személyzet nagyon kedves volt. Nő volt a pilóta, aminek nagyon örültem, még nem repültem női főnökkel. :) csak pozitívat tudok mondani.

Az utazás dátuma: 2018. február
Köszönet neki: Timea_Bothova