“Elképesztően ízletes, gyors és kedves kiszolgálás”
Kukorica Csárda értékelése

Kukorica Csárda
Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Hétvégi egynapos kiránduláshoz kerestem éttermet Balatonföldváron. Két etterem közül ezt választottam és milyen jó választás volt! Nem is tudom mikor volt részem ilyen kedves, gyors és házias mennyei étkekkel való kiszolgáláshoz! Kezdve azzal, hogy már belépéskor figyeltek arra, hogy rögtön le tudjuk tenni a kabátot, a táskának külön asztali akasztót hoztak. A menülappal közben az asztalnál kedves mosollyal vártak. Az italokkal nagyon kedves gesztusként ingyen előétel tál is érkezett. Már a házi zsír tepertővel, hagymával, paprikával és szalámikarikákkal ígéretes kezdet volt. A pálinkájuk mennyei egyedül a friss hordós sör volt kevésbé finom.

Az elsőként rendelt bogrács babgulyás olyan tökéletesen házias és ízletes volt, hogy tényleg igaz az, hogy van amikor az ember örömében megkönnyezné az ételt. Pont eléggé sűrű, sós, nagyon enyhén csípős, csülökhús kockákkal és a zöldségek kellemes ízével kísérve.

A második fogásként rendelt rosé kacsamell szőlős mártással, libamájszeletkével és dióban forgatott nudlival pedig eddig nem tapasztalt ízharmónia volt!

Tényleg csak ajánlani tudom, biztos hogy nyáron teltházas, így érdemes akár kora tavasszal egy kellemes balaton parti sétával egybekötve ellátogatni ide.

Absolutely recommended! Fantastic meals and very kind service!

Köszönet neki: kovadri

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 26. mobiltelefonon

Az első házassági évfordulónkat ünnepeltük meg itt. Tökéletes kiszolgálás, zseniális előétel és az ország egyik legfinomabb bélszínsteak-jét ettük itt.
Köszönjük a vendéglátást és a finom ételeket az étterem dolgozóinak. Megkoronázták az esténket :)

Köszönet neki: 291timie
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 11. mobiltelefonon

Már olvastam az étteremről, ugyanis a Hotel Residence Ozon nagy rajongója vagyok és tudom, hogy ugyanaz a tulajdonos, így kiváncsi voltam mit nyújtanak csárda fronton. Ebédelni mentünk. A csárda "fíling" azt hiszem minden fronton kimaxolva-maga az épület, ami egyébként nem kicsi, a dizájn, a pincérek öltözete, a cigányzene stb. Ez így teljesen tendben van!
Amiket ettünk finom volt, a gyümölcsleves inkább átlagos, az árak viszont szerintem magasak, én ezt mindig az ételek nyújtotta élményhez mérem, magyarul ha valami kimondottan finom, akkor az számomra nem drága.

Köszönet neki: Pisstuss
Értékelés időpontja: 2017. július 23. mobiltelefonon

Hangulatos étterem, nagyon finom ételek, gyors kiszolgálás, felkészült és kedves pincérek. A különböző diétákra is fel vannak készülve.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Viktória F
Értékelés időpontja: 2017. július 22. mobiltelefonon

A környezet, a kiszolgálás, az étel..... Minden nagyszerű! A nyújtott szolgáltatások és az étel színvonalához képest, nem drága.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Adventurer696735

A következőt megtekintő utazók: Kukorica Csárda ugyancsak megtekintették

Balatonföldvár, Somogy megye
Köröshegy, Dél-Dunántúl

Járt már itt: Kukorica Csárda? Ossza meg benyomásait!