“Úgy ajánlották”

Vitorlas Etterem Balatonlelle
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Egy kolleganőm ajánlotta a helyet, többször mesélte már, hogy milyen jókat evett ott a családjával. Ma mi is betértünk végre egy jó vacsorára. Nem bántuk meg!! Ízléses, tiszta környezet, kedves kiszolgálás és valóban remek ételek. Az adagok tökéletesek, nem túl kevés és nem is indokolatlanul sok, kellemes jóllakottsággal fejeztük be az étkezést. Remek fogások, jó étlap, ami szintén nem esett túlzásokba, de volt mindenből kínálat. A fogások mindegyike tartalmazott valami kis extrát, egy-egy különlegességet, szép volt a tálalás is, megadták a módját, elegáns volt és nem túlcicomázott. Ez az elegáns visszafogottság jellemezte az egèsz helyet. És mindemellett az árak is nagyon barátiak voltak! Máskor is megyünk! ☺️

Köszönet neki: 953t_meab

Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Nagyon elegedett vagyok az etteremmel, egeszen keves megingassal nagyon jo eteleket kinalnak. Kulon szeretnem kiemelni a tablas ajanlatokat, a februari vegi borjuszuz-borjumaj tanyernak szerintem a fix etlapon lenne a helye. Orulok neki, hogy egesz evben nyitva vannak. Esetleg megjelenhetnenek pl. halak a lellei halastavakbol.

Kozvetlen es kellemes atmoszfera, amibe egy uzleti megbeszeles is belefer. Az etelek minosege, a kiszolgalas es az ar alapjan az en ertekelesemben siman BiB gourmandok, az etelek komplexebbek, mint a masik, inkabb "videki" izeket hozo lellei kedvencem, a kis-hegyi Hegyi csarda.

Köszönet neki: Gyuri123
Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

Igazán kedves kiszolgálás és fantasztikus ételek várnak mindenkit!!
Érdemes kipróbálni, vigyázat-addiktív élmény!

Köszönet neki: VilmosI1
Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Sokat hallottunk már erről az étteremről! Nem csalódtunk:) Tökéletes választás, finom ízek és kifogástalan minőség! A személyzet rendkívűl udvarias, közvetlen és figyelmes!
Mindenkinek ajánlani tudom csak. Ne hagyjátok ki ha arra jártok vagy keressétek bátran ha a közelben vagytok! Mi is fogunk oda látogatni még biztosan!

Köszönet neki: Judit A
Értékelés időpontja: 2018. február 15. mobiltelefonon

Udvarias személyzet,gyors kiszolgálás.
Kitűnő ételek,gyönyörű tálalás.
Az étterem igényes,modern,tiszta.

Köszönet neki: EszterT133

A következőt megtekintő utazók: Vitorlas Etterem Balatonlelle ugyancsak megtekintették

Balatonszemes, Somogy megye
Balatonlelle, Somogy megye

Járt már itt: Vitorlas Etterem Balatonlelle? Ossza meg benyomásait!