“Visszajövünk”
Kedvesem Bisztró értékelése

Kedvesem Bisztró
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Az étel különleges, finom és gyönyörű !!!
A kiszolgálás kedves és körültekintő
A hely... ha kell kandalló melegénél a Balaton látványa..
Egész évben nyitvatartó kincs a Balatonnál

Köszönet neki: Terranaturafashion
Mangó É, a Kedvesem Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 7.

Üdvözlettel:
Nagy Lexy

Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

Egy csodás csütörtöki estén párommal vacsoráztunk e csodás helyen.

Én az alábbi ételt ettem:
Kukoricalisztben sült ponty lé szalonnás-petrezselymes házi szélesmetélttel, korhely halászlé mártással

Már a hangzása is izgalmasnak tűnt, de ahogy megkóstoltam a hal és a halaszósz teljes harmóniába volt. A házi tészta könnyedsége izletessé tette a friss halat és összhangban volt a szósszal.

Mindenkinek csak ajánlani tudom

Köszönöm

Köszönet neki: Robicsello

Üdvözlettel: Nagy Lexy

Értékelés időpontja: 2018. január 28.

Kevés hely van ma a Balatonnál ahová én is szívesen bemegyek, és a kiskutya is bejöhet. Nyáron könnyebb mert a teraszok általában nyitva állnak a kutya előtt.
A Mangó egy kutyás hely. Kellemes hangulat jó ételek etc.

Köszönet neki: Csaba E

Értékelés időpontja: 2018. január 21. mobiltelefonon

Fantasztikus ételek kedves kiszolgálás és ami a legbarátságosabb a hazikedvencedet is szívesen látják:)

Köszönet neki: RezaL32

Üdvözlettel: Nagy Lexy

Értékelés időpontja: 2017. december 14.

Szuper, különleges ételek, hangulatos hely, nagyon kedves személyzet. Nagyon szeretjük! AZ étteremből rálátsz a Balatonra, és ha kisgyerekkel vagy, akkor sincs semmi veszve: van kis játszós rész kint is, bent is ;)

Köszönet neki: SzenteK1
Mangó É, a Kedvesem Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 23.

Üdvözlettel:
Nagy Lexy

A következőt megtekintő utazók: Kedvesem Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kedvesem Bisztró? Ossza meg benyomásait!