“Napsütés egy esos napon”
Kedvesem Bisztró értékelése

Kedvesem Bisztró
Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Csorbalevest ettunk ami izletes volt, sok-sok káposztával zöldséggel, remek párosítás volt hozza a baranyhusos gomboc, olyan nagy az adag hogy főételnek is jo, edes kis piros zománcozott lábasban kaptuk, utana turogombocot kertunk es meglepodtunk amikor megkaptuk, a gomboc hatalmas volt vanília mártásban úszott friss gyümölcsökkel, málna áfonya szóló stb
Nagyon finomat ettunk , nem csak a gyomrunk lakott jol a szemünknek is élmény volt.
Igazi gasztro élmény , gratulalunk!!!
Ar értek arányban is kiváló 6000 alatt volt a szamla

Köszönet neki: riette09
Mangó É, a Kedvesem Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 18.

Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

A kacsacomb karamelles gnocchival és káposzta pürével isteni volt. Kellemes csalódás! Korábbna is jártunk itt, akkor nem volt emlékezetes de most minden nagyon étvágygerjesztő volt.

Köszönet neki: sofine85

Üdvözlettel: Nagy Lexy

Értékelés időpontja: 2018. március 12.

Egy októberi esős délutánon ültünk be a felségemmel, majdnem telt háznál, ennyi ember csak nem tévedhet alapon. A felszolgálás ha néha néha akadozott is, az betudható a nagy pörgésnek, az ételeink ízletesek voltak és laktatóak. Sok kisgyermekes család is ezt az éttermet választotta , így nem igazán ajánlom egy meghitt, romantikus ebédhez, de mindenképpen látogasson el ide, aki Balatonlellén jár.
Köszönjük, ha erre járunk, mindenképpen benézünk.

Köszönet neki: rovobence

Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Az étel különleges, finom és gyönyörű !!!
A kiszolgálás kedves és körültekintő
A hely... ha kell kandalló melegénél a Balaton látványa..
Egész évben nyitvatartó kincs a Balatonnál

Köszönet neki: Terranaturafashion
Mangó É, a Kedvesem Bisztró alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 7.

Üdvözlettel:
Nagy Lexy

Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

Egy csodás csütörtöki estén párommal vacsoráztunk e csodás helyen.

Én az alábbi ételt ettem:
Kukoricalisztben sült ponty lé szalonnás-petrezselymes házi szélesmetélttel, korhely halászlé mártással

Már a hangzása is izgalmasnak tűnt, de ahogy megkóstoltam a hal és a halaszósz teljes harmóniába volt. A házi tészta könnyedsége izletessé tette a friss halat és összhangban volt a szósszal.

Mindenkinek csak ajánlani tudom

Köszönöm

Köszönet neki: Robicsello

A következőt megtekintő utazók: Kedvesem Bisztró ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kedvesem Bisztró? Ossza meg benyomásait!