“Szívesen visszamennék”
Várkert terasz értékelése

Várkert terasz
19. helyezett 21 Éttermek közül Gyulán

Gyros tálat ettünk és pizzát. A gyros tálon szerintem kevés volt a zöldség és a szósz, de az ízek finomak voltak, illetve bőséges volt a hús és a krumpli adag.
A pizza itt ott éget volt,de amúgy vékony tésztás,gazdag feltétes volt. Nekem teljesen megfelelt.

Ha úgy adódna, szívesen visszamennék oda enni. A kiszolgálással sem volt baj.

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: Dóra H

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 15. mobiltelefonon

Először is, amikor leültünk senki nem volt hajlandó kiszolgálni minket. Nekem kellett bemennem és közölni, hogy rendelnénk. Mondanom sem kell, hogy a pult mögött álló hölgynek egyáltalán nem tetszett, hogy ki kell szolgálni a vendéget.
A leves amit rendeltem nagyon finom volt de olyan tűz forró, hogy legalább 20percet kellett várnom, hogy megegyem.
A második fogás isteni finom volt. Baszalikomos csirke paradicsommal és grillezett sajttam. Erre egy rossz szavad sem lehet

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Vacation667274
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 27. mobiltelefonon

Nagyon előzékeny kiszolgáló személyzet, ár érték arányban megfelelő. Elhelyezkedése tökéletes, kiváló nyugodt környezetben tud étkezni, kávézni bárki ki arra téved.

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Balázs C
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 9.

SCAMMERS!!! 3 hétig fekvö beteg voltam a kajájuk után! +az egyik alkalmazottuk (Sz. Dávid) átvert engem 10.000 forinttal! LSD-t kínált eladásra, azt mondta hogy várjak rá és hozza, majd utána lelépett a pénzemmel. Én meg a disco elött vártam rá. Soha nem láttam utána. Tegnap elött a telefonba meg ilyeneket beszél, hogy "hát ARRA a lehúzásra nem emlékszem" <--- mivel nem egy ilyen behúzást csinált már! És ezt az állítást az ismerösöm is megerösítette, hogy Dávidka nem 1 emberrel csinált ilyesmit! A rondella meg ilyen embereket alkalmaz!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
5  Köszönet neki: GabriellaM2168
Értékelés időpontja: 2018. május 5. mobiltelefonon

A kiszolgálás viszonylag rendben van szerintem de a választék és az ételek minősége nem túl meggyőző. Reggelit, ebédet és vacsorát is volt szerencsém itt eltölteni mivel benne volt a szállás árában de inkabb lett volna olcsóbb a szállás és abból a pénzből ettünk volna máshol.

A látogatás dátuma: 2018. május
1  Köszönet neki: Dzsiforsz

A következőt megtekintő utazók: Várkert terasz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkert terasz? Ossza meg benyomásait!