“Óvatosan a vacsorával”
Várkert terasz értékelése

Várkert terasz
20. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2020. július 5. mobiltelefonon

Előző nap itt ebédeltünk, ami egyébként elfogadható volt, bár a mennyiségen lehetne vitatkozni. Fizetéskor rákérdeztünk a vacsora idő lehetőségéről, közölték is hogy 21-ig van csak konyha, erre figyeljünk. Másnap fél 9-re meg is érkeztünk, amikor is közölték, sajnos már nincs konyha. Ez volt az utolsó alkalom hogy ezen a helyen pénz költést étkezésre. Aki szeretne itt próbálkozni, sok sikert, de én nem ajánlom senkinek!

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: szasa2007

Értékelés időpontja: 2020. február 23.

Nagy adagok, finom ételek. Nagyon finom kézműves sörök. Jó elhelyezkedésű, hangulatos rögtön a vár mellett.

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Peterthedriver
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 23.

Gyros tálat ettünk és pizzát. A gyros tálon szerintem kevés volt a zöldség és a szósz, de az ízek finomak voltak, illetve bőséges volt a hús és a krumpli adag.
A pizza itt ott éget volt,de amúgy vékony tésztás,gazdag feltétes volt. Nekem teljesen megfelelt.

Ha úgy adódna, szívesen visszamennék oda enni. A kiszolgálással sem volt baj.

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: Dóra H
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 15. mobiltelefonon

Először is, amikor leültünk senki nem volt hajlandó kiszolgálni minket. Nekem kellett bemennem és közölni, hogy rendelnénk. Mondanom sem kell, hogy a pult mögött álló hölgynek egyáltalán nem tetszett, hogy ki kell szolgálni a vendéget.
A leves amit rendeltem nagyon finom volt de olyan tűz forró, hogy legalább 20percet kellett várnom, hogy megegyem.
A második fogás isteni finom volt. Baszalikomos csirke paradicsommal és grillezett sajttam. Erre egy rossz szavad sem lehet

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: Vacation667274
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 27. mobiltelefonon

Nagyon előzékeny kiszolgáló személyzet, ár érték arányban megfelelő. Elhelyezkedése tökéletes, kiváló nyugodt környezetben tud étkezni, kávézni bárki ki arra téved.

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Köszönet neki: Balázs C

A következőt megtekintő utazók: Várkert terasz ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkert terasz? Ossza meg benyomásait!