TripAdvisor

Family kisvendéglő értékelése

Family kisvendéglő
9. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Az étterembe lépve kedves, udvarias szemelyzet fogadott. A helységben kellemes élőzene szólt. Az étlapon jópofán, nem a szokványos módon olvashatjuk a kíná
latot. A mögötte lévő tartalom alapján megtudhatjuk, hogy az egyes ételek tulajdonképpen mit tartalmaznak. A pincér nagyon udvarias, figyelmes, a kiszolgálás pedig gyors volt. Az étel izletes, az adag bőséges. A különleges köret nélküli kívánságomra is volt megoldás, nem jelentett problémát a megrendelésnél. Nagyon pozitív volt számomra az is, hogy a helység tiszta, izlésesen berendezett. Külön kedvesnek tartottam, hogy a kávém szó szerint mosolygósan érkezett. Köszönöm.

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: hktunci

Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Teljesen pozitív élményt sikerült szereznünk! Ha szereted azt, hogy az étlapon levő ételeket a nevük alapján is ismerheted, ha a cigánypecsenye, cigánypecsenyeként szerepel rajta, akkor ide gyere. Csapolt sört, borsodit kaptam ami ízre nem régen kinyitott hordóból származott a megfelelő hőmérsékletre hűtve. Ha mindezek fontosak neked, akkor ez az a hely amit keresel!

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: gsf1157

Október elején ültünk be öten egy vacsorára. Az étterem berendezése egyszerű, de ez nem zavart, mert nagyon éhesek voltunk, és reméltük, hogy egy finom, házias vacsorában lesz részünk.
Sajnos rosszakat kell írnom, pedig elsőre jól néztek ki a tányérok.
Az öt ételből hárman találtunk nem kellően megtisztított húst, amin porc, hártya, illetve inak voltak.
Ketten hasábkrumplit kértünk, de simán hoztak helyette steakburgonyának kinéző sült krumplit, ami egész jó lett, bár semmilyen fűszerezést nem éreztem rajta.
Amikor megkaptam az uborkasalátát, már láttam, hogy nem nekem való, ugyanis vastag szelet uborkák voltak felhalmozva egy kis tejföllel a tetején. Az sem vigasztal ilyenkor, hogy az éttermek 80 százalékában nem tudnak uborkasalátát készíteni. Elég érzékeny a gyomrom erre, úgyhogy újra megkértem a pincért, hogy hozzon vékonyra szeletelt uborkasalátát, de ha nem tudják megoldani, az se baj, akkor nem kérek. Hozott egy újabb adagot, amit elmondása szerint saját kezűleg szeletelt le. Nem tudom, erre miért volt szükség, de itt már éreztem egy kis nyomást, ezért gondoltam, megeszem. Sajnos nem tudtam ezt sem, még túl vastag volt ez is. Az uborkasalátát meghagytam, és megköszöntem, hogy leszeletelte, de ezután már éreztem, hogy nem szeret minket a pincér. A kólát tudom, hogy csak véletlenül felejtette el, mert azért végig tartotta magát és próbált mosolyogni, csak apró hullámok futottak át az arcán.
Egyikünknek a pulykamell zöldségágyon ételhez akkora uborkadarabok jártak, hogy csak egy nyúl tudta volna jóízűen elropogtatni, ez is megmaradt. Azért hogy jót is mondjak, a nővérem szerint a gombaszósz finom volt.
Végül rendeltünk túrós és kakaós palacsintát, mert arra gondoltam, azt nem lehet elrontani. Akár jó is lehetett volna, csak hát a túrótöltelék számomra nem merül ki annyiban, hogy kevés cukrot keverek a félzsíros túróhoz, mert ennyitől még ízetlen marad.
Összességében ha az ételeket én készítettem volna, nem lennék büszke rá, hogy ilyet tudok. A szakács egyszerűen nem ért a fűszerezéshez, az ízek egyszerűek, közepesek voltak. A nem jól megtisztított húsra meg nem tudom, mit mondjak. Abban biztos vagyok, hogy ide többet nem jövünk.

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: Tamas_999
Értékelés időpontja: 2019. december 9.

Szuper családbarát étterem, hatalmas vendégszerettel és finom ételekkel. Vacsorához a plussz élőzene is hangulatos. Jövünk még.....

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Wander586494
Értékelés időpontja: 2019. november 30. mobiltelefonon

Élőzene is van:) szuper étterem. Csak ajánlani tudom Az árak barátságosak, pincérek segítőkészek, az étel finom és kiadós!

A látogatás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: BorsosB3

A következőt megtekintő utazók: Family kisvendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Family kisvendéglő? Ossza meg benyomásait!