“Zs terv vendéglő”
Babi Etterem értékelése

Babi Etterem
18. helyezett 21 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 2.

Egy kissé szocreál hangulatú, nem túl barátságos hely. Kávézni ugrottunk be, kértem egy tejeskávét és kaptam egy presszót, icipici pohárban, amihez tudtam önteni egy icipicit tejet. Másodjára, mert elsőre elfelejtette kihozni a pincér. Gondolkoztunk rajta, hogy együnk-e itt, de se az ételek kinézete, se az adagok nem voltak csábítóak, nagyjából az a helyzet, ami a többi értékelésben szerepel. Elég nagy a vendéglő választék Gyulán, több helyen lehet bőséges menükből választani, nem valószínű, hogy valaha emellett döntenénk újra.

Köszönet neki: Eszter T

Értékelés időpontja: 2017. július 22. mobiltelefonon

Szombati menu / finom leves es 2 masodik valaszthato
Ar - ertek aranyban rendben van a belvarosi arakhoz kepest.
22-July-2017 -900 ft / menu.

Köszönet neki: Ferenc G
Értékelés időpontja: 2017. július 9.

A szállásunkhoz járt itt teljes ellátás, de nagyon nagyot kellett csalódnunk. A reggeli először elment, bár igazán vehettek volna friss/jobb minőségű kenyeret. Az ebéd egy vicc volt, két menü közül lehet választani és amikor megkérdeztem, hogy nincs-e vegetáriánus menü, a pincér közölte, hogy a húshoz majonézes kukoricát adnak, azt megehetem... Szóval a vegetáriánusok messziről kerüljék el ezt a helyet, mert nem elég, hogy az ebéd után mehetsz be a városba keresni valami ehetőt, de még csúnyán is néznek rád, amiért meg merted kérdezni. A vacsoránál már volt legalább vegetáriánus étel is, két féle, amiből persze az egyik a már jól ismert rántott sajt-sültkrumpli kombó. Ekkor a párom már rezignált arccal vette ki az ételéből a hajszálat, erre már nem tudtunk mit mondani. Az ételek nagyon zsírosak/olajosak. A kiszolgálás pocsék, a pincérek figyelmetlenek, rugalmatlanok és volt olyan is, aki kifejezetten udvariatlan volt. Az étterem belső részében hőség van, ezért a kis kinti részen ültünk le, ami viszont két autóút között helyezkedik el, ami ha nem is a legforgalmasabb út, de elég sokan járnak arra, úgyhogy sokszor még a beszélgetés is nehézkes. Nagyon nem ajánlom!

5  Köszönet neki: mzsofiv
Értékelés időpontja: 2017. június 20. mobiltelefonon

Már a rendelésfelvétel sem volt éppen gördülékeny. Szerencsére (mivel az asztalnál a pincér elfelejtette) a pultnál rendeltem italt a vacsorához, akkor pontosítani tudtuk a 4(!) rendelt ételt. Ízlésről vitatkozni felesleges, de hogy nem a miénk szerint való volt, az biztos (növényi zsiradék szintű rántott sajttal és savanyú zöldséggel a levesben).
A második este inkább nem használtuk fel a szállásokat járó vacsorautalványt...

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: SzabolcsT46
Értékelés időpontja: 2017. március 26.

Reggelizni jöttünk ide, 4 féléből lehet választani, a forró víz a teához elhűlt, a kávé kavarós, abból is és teafilterből is a rosszabb minőségű, a kiszolgálás közepes.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: kicsipasi

A következőt megtekintő utazók: Babi Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Babi Etterem? Ossza meg benyomásait!