TripAdvisor

“Kiszolgálás nulla”
Skorpio Pizzeria értékelése

Skorpio Pizzeria
17. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2019. december 15.

Igazán vegyes érzésekkel távoztunk innen. Amikor be mentünk szinte üres volt a hely,ennek ellenére senki nem jött oda hozzánk,hogy felvegye a rendelést.Majd ezt követően a párom a pulthoz ment és megkérdezete,ki jön-e valaki az asztalhoz,vagy itt kell kérni,de mivel már úgy is ott volt el is mondta mit kérünk. Természetesen tudtuk,hogy a pizzára várni kell,de az meglepő volt,hogy az üdítőt sem kaptuk meg csak kb 10-15 perc múlva,így már a taskambol vettem elő egy kis inni valót,hogy hátha észre veszik magukat,de nem. És megegyszer mondom,hogy szinte üres volt a hely, a mellettünk levő asztalt is előbb le takarították,mielőtt kiszolgáltak volna. A pizza viszont valami isteni finom volt,azt bátran ajánlom mindenkinek! A kiszolgálás viszont egy nagy nulla!

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Sabrina20191212

Értékelés időpontja: 2019. május 24. mobiltelefonon

Remek pizzák, villámgyors kiszolgálás, barátságos, segítőkész (kisbabával voltunk) felszolgálók.
Ajánlom ;)

A látogatás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: schweigland
Értékelés időpontja: 2018. október 21. mobiltelefonon

Korrekt pizzák,bár nem nagy a választék, viszont teljesen finom a pizzatészta!Jók a pincérek és a kiszolgálás.Egyszerű hely, de legalább nem csalódsz benne!

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Happiness827729
Értékelés időpontja: 2018. október 8.

A pizza átlagos. A kiszolgálás jó.A katarzis elmaradt.Szerintem nem nagy választék.A csapolt sör jó.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Maci1971
Értékelés időpontja: 2018. július 9.

Nagyon-nagyon finom pizzák, több méretben, ami 3 gyerekkel ideálisnak bizonyult. Kár, hogy a kinti rész "csak" dohányzó. A kiszolgálás gyors volt, a pincér segítőkész, az árak jók.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: EditF63

A következőt megtekintő utazók: Skorpio Pizzeria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Skorpio Pizzeria? Ossza meg benyomásait!