“Budapest”
Komló Étterem értékelése

Komló Étterem
6. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Kellemes környezet, élő zene, gyors,udvarias,de nem tolakodó kiszolgálás. Főleg ezért volt szimpatikus az étterem. Az ételekkel elégedettek voltunk. Köszönjük!

1  Köszönet neki: anitanagy1217

Értékelés időpontja: 2018. január 17.

Svédasztalos reggeli bőséges választékkal, nagyon finom kávéval. A vacsora 2 levesből, 4 főételből és 2-3 desszertből állt. Mindig találtunk megfelelőt és minden nagyon finom volt!

1  Köszönet neki: AA721230
Értékelés időpontja: 2018. január 12. mobiltelefonon

Egy vacsorára tértünk be. Az étterem gyönyörű, a kiszolgálás kedves. Az ételekkel sem volt semmi problémánk. Az ár kategoria teljesen elfogadható.

Köszönet neki: eszterizsak93
Értékelés időpontja: 2017. december 20. mobiltelefonon

Elegáns étterem, hihetetlenül profi és kedves pincérrel. Az árak elképesztően olcsók, a főételek 1000-1500 ft között mozognak körettel. Nagyon hangulatos, gyors kiszolgálás. Mi tökéletesen elégedettek vagyunk. (negatívum: Tényleg beszívják a ruháink az étteremben lévő ételszagot.)

Köszönet neki: Agitheexcursionist
Értékelés időpontja: 2017. december 6. mobiltelefonon

Barátokkal voltunk ebédelni az étteremben. A kiszolgálás gyors volt, nagyon kedves és segítőkész volt a pincér. Az étel számomra kifogástalan volt, sok elrontott kacsát ettem már, ez tökéletes volt.
Tervezem, hogy visszamentünk ha újra Gyulán vagyunk.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: Alexandra T

A következőt megtekintő utazók: Komló Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Komló Étterem? Ossza meg benyomásait!