“Komló”
Komló Étterem értékelése

Komló Étterem
6. helyezett 21 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 12.

Fantasztikus ételek és italok. Gyönyörű megjelenés és tökéletes kiszolgálás!
Ajánalni tudom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: JankoMM85

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 5.

Isteni ételek, kedves és barátságos kiszolgálás, szép és igényes környezet. Csak ajánlani tudom! :D :D

A látogatás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: N_Rebeka_A
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 5.

Hihetetlen hangulat, fantasztikus ízek. El voltunk ragadtatva! Köszönjük dzépren a kedves, figyelmes kiszolgálást is!

A látogatás dátuma: 2019. február
Köszönet neki: hegyi_tamas
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 5.

Nagyszerű hétvégét töltöttünk el Gyulán, kiváló ételek 5* -os kiszolgálással és vendéglátással. Még biztosan jövünk.

A látogatás dátuma: 2019. április
Köszönet neki: sinkagabor1987
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 5.

Kiváló, finom ételek, pontos, gyors, precíz kiszolgálás jellemzi. Több étkezés után ajánlom mindenki figyelmébe! Egy ideje úgy szervezzük a kirándulásokat, hogy útba tudjuk ejteni... :))

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: kecskemeti1378

A következőt megtekintő utazók: Komló Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Komló Étterem? Ossza meg benyomásait!