“Kitűnő kiszolgálás, szép tálalás. ”
Komló Étterem értékelése

Komló Étterem
6. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Kitűnő kiszolgálás, szép tálalás, korrekt árak. Az ízek felemásra sikeredtek de szerencsére többségben a jobb ételek vannak. A babgulyás sajnos nagyon sós a mellé adott tejfölhab nem tudja kiegyensúlyozni. A csülök nagyon jól volt elkészítve, hihetetlen roppanós bőrrel.

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: skamasz

Értékelés időpontja: 2020. január 4. mobiltelefonon

A hotelben szálltunk meg így reggeli és vacsora a foglalásban volt. A reggeli a szokásos kontinentális, vacsora első nap mennyei és a negyedik napra valahogy a kínálat egyre levesbe volt jó. Az étterem foglalkozik déli menuztetessel ami aztán egyben a vacsora is lesz. Kóstoltunk több levest is. Minden magyaros étel eléggé csip, én szeretem a csiposet de a mai vacsin a tarhonyas húst már nem tudtam megenni :) összeségében a hely hangulata és az ételek is rendben vannak :)

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Zsuzsa G
Értékelés időpontja: 2019. december 15.

Az étterem gyönyörű,kedves a kiszolgálás. Az ételek mennyisége bőséges,és szépen van találva. Sajnos a minőséget már nem tudom ennyire dicsérni. A sült burgonya köret szinte hideg, a szűz pecsenye baconbe csavarva pedig szintén nem igazán volt jó, a “vihar sarok titka” specialitás viszont nagyon finom. Ez kicsit csalódás volt,rossznak ettől függetlenül nem mondanám,csak nem volt az igazi :(

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Sabrina20191212
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 9.

Rég voltunk ebben az étteremben. Nagyon szépen, ízlésesen felújították és tiszta. Kedves a kiszolgálás, viszont az árakhoz viszonyítva kicsik az adagok, a Komló vegyestál nem az étlapon felsorolt ételeket tartalmazta, a hús vékony és kemény volt.
A tálalástól sem voltunk elájulva. Otthon szebben szervírozok.

A látogatás dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: Erika P
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 7. mobiltelefonon

Nagyon finom ételek, udvarias kiszolgálás, gyönyörű környezet, központi elhelyezkedés. Többször ettünk itt nagyon jót, és ha újra erre járunk majd biztosan betérünk még.

A látogatás dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: adrucee84

A következőt megtekintő utazók: Komló Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Komló Étterem? Ossza meg benyomásait!