“Jót ettünk-ittunk! :)”

Beer Corner - Viharsarki Sernevelde
10. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2020. március 9. mobiltelefonon

Isteni kaja és sör! Közepes árfekvésű étterem, nagyon jó kajával. Kiszolgálás kedves. Legközelebb erre járunk biztosan betérünk újból.

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: lujzat2016

Értékelés időpontja: 2019. október 28. mobiltelefonon

Sajnos későn érkeztünk és ételt már nem kaptunk. Pizza-t kaptunk volna, azt mi nem akartuk. Sör viszont kiváló!

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: dirickxcsaba
Értékelés időpontja: 2019. július 6. mobiltelefonon

Alapvetően pozitív csalódás ért, sokat javult a konyha a korábbi (kb másfél évvel ezelőtti) látogatás óta. Mini hamburger trilógiát kértem, ki is fogott rajtam, nem bírtam a körettel együtt megenni, ami nem szokott nálam előfordulni igaz a buci száraz volt, a hagymalekvár, a húsok rendben, de amit nem tudok hova tenni, az a kígyóuborka..Nem lehetne a '90-es éveket elengedni?

A látogatás dátuma: 2019. július
1  Köszönet neki: jocojankuj
Értékelés időpontja: 2019. május 9. mobiltelefonon

Gyors, udvarias kiszolgálás. Többféle finom csapolt sör nem drágán! Nálam a Szép - kártyás fizetési lehetőség is pozitívum volt !

A látogatás dátuma: 2019. május
1  Köszönet neki: v_mosi
Értékelés időpontja: 2019. április 23.

Nagyon jókat ettünk, remek söröket ittunk, háztól-házig visz a sörjárat, a pincérek nagyon kedvesek voltak, ne hagyjátok ki. :)

A látogatás dátuma: 2019. április
1  Köszönet neki: nadasieri

A következőt megtekintő utazók: Beer Corner - Viharsarki Sernevelde ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Beer Corner - Viharsarki Sernevelde? Ossza meg benyomásait!