“Egy családi összejövetel ebédre.”

Beer Corner - Viharsarki Sernevelde
10. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2020. május 24.

A mai napon családi összejövetelen vetünk részt.Gyula egy csendes parkosított utcájában, nagyon kulturált, kellemes parkosított környezetben található étterem és söröző.Kedves ,előzékeny kiszolgáló személyzet,finom saját készítésű sörök,választékos,ízletes,gusztusosan felszolgált és nagyon bőséges menü várja a vendégeket.Előre egyeztetett időpontban lehetőség van a házi sörfőzde megtekintésére.Elfogadható árakkal tudom ajánlani bár kinek.Ne hagyja ki ha Gyulán jár!!!!

A látogatás dátuma: 2020. május
Köszönet neki: benczel

Értékelés időpontja: 2020. március 9. mobiltelefonon

Isteni kaja és sör! Közepes árfekvésű étterem, nagyon jó kajával. Kiszolgálás kedves. Legközelebb erre járunk biztosan betérünk újból.

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: lujzat2016
Értékelés időpontja: 2019. október 28. mobiltelefonon

Sajnos későn érkeztünk és ételt már nem kaptunk. Pizza-t kaptunk volna, azt mi nem akartuk. Sör viszont kiváló!

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: dirickxcsaba
Értékelés időpontja: 2019. július 6. mobiltelefonon

Alapvetően pozitív csalódás ért, sokat javult a konyha a korábbi (kb másfél évvel ezelőtti) látogatás óta. Mini hamburger trilógiát kértem, ki is fogott rajtam, nem bírtam a körettel együtt megenni, ami nem szokott nálam előfordulni igaz a buci száraz volt, a hagymalekvár, a húsok rendben, de amit nem tudok hova tenni, az a kígyóuborka..Nem lehetne a '90-es éveket elengedni?

A látogatás dátuma: 2019. július
1  Köszönet neki: jocojankuj
Értékelés időpontja: 2019. május 9. mobiltelefonon

Gyors, udvarias kiszolgálás. Többféle finom csapolt sör nem drágán! Nálam a Szép - kártyás fizetési lehetőség is pozitívum volt !

A látogatás dátuma: 2019. május
1  Köszönet neki: v_mosi

A következőt megtekintő utazók: Beer Corner - Viharsarki Sernevelde ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Beer Corner - Viharsarki Sernevelde? Ossza meg benyomásait!