A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. január 18.

Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Kényelmes szoba, szép fürdőszoba, finom ételek, jó wellnes részleg, kedves személyzet.
A szobát én kicsinek találtam, de lehet a rossz elrendezés miatt, viszont tartozik hozzá egy nagy erkély. A szőnyeg kevésbé volt foltos. A textíliák tiszták és jó illatúak voltak. Ez a hely inkább többgyerekes családoknak van, mert hatalmas a játszóház, sok játékgép van, amivel sok időt el lehet ütni. Az már kevésbé jó, hogy a szülők nem tudják és nem is akarják megnevelni a gyerekeiket és így azok vergődnek az étteremben is és a wellnes részlegen is. Aki nyugodt pihenésre vágyik ne ide jöjjön. Az étteremben nagy volt a választék, finomak is voltak az ételek, de a minőség nem 4 csillagos, pláne nem 4 superior. Inkább menza jellegű, de ne legyen nagy elvárásom, ennyiért máshol még félpanziót se kapok, itt járt reggeli, ebéd, vacsora. Volt valami fogás süllőből (fogas), amit pangasiusból készítettek. Én fogtam már süllőt és ettem is, az nem ilyen. Nem gond ha pangasiusból készítik, de akkor ne írják oda, hogy fogas. Ami a legrosszabb volt, hogy a fiatal pincér elvitte a tányérunkat amíg nem voltunk az asztalnál, pedig jeleztük evőeszközünkkel, hogy még megennénk ami rajta van.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: MarciK85
Értékelés időpontja: 2018. január 15.

Tobb ****superiorban megfordultam mar de azokhoz kepest a etelvalasztek lehetne jobb is. Az izuk jo volt azzal szerencsere nem volt problema. A szakacs levesekben nagyon jo lehet mert a 3 nap alatt az ebed es vacsorakor is felszolgalt levesek kivaloak voltak. Gondoltak a gyerekekre is szoval volt halrudacska vagy bolognai.
A jatszohaz szuper a gyerkoc elvezte. A szoba meglehetosen kicsi volt a potagy miatt.
Wellness reszleg megfelelo, aki tobbet akar annak ott a Varfurdo.
Osszessegeben jol ereztuk magunkat.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Köszönet neki: seahawksXLVIII
Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

Az étlelek kiválóak, a személyzet *5.
A konyha semmilyen módon nem közelíti meg egyetlen olyan 4*os hotelét sem ahol jártam. Szű választék, a svédasztal inkább svédasztalka, de a főpincér kidumálta. Azt mondja máshol is ilyen. Nem! Nem ilyen. Sem sárváron, sem Balaton Tapolcán, sem szegeden, sem a mendanban, sem a kolpingban, sem a heliaban, sem a loverekben.Ha ezek 9esek egy 10 es skálán akkor a Wellnesshozelgyula gyenge 3-as. Családinak jó, de a gasztronómia cspnivaló. A csomagokat meg egyedül kellett felcipelnem, mert a londiner a játszóházban vol épp animátor

Igénytelen emberek hotele, ahol a parasztvakítással még tudnak villantani. Egyetelen pozitívum a játszóház.

Tessenek màr elkezdeni főzni a mindenit, vagy drága a jó szakács, aki képes 4*superior menüsort összerakni?

jépé

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Utazás típusa: Családjával utazott
1  Köszönet neki: Voyage718187
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

Kedves segítőkész személyzet. A szobák wellness étterem tiszta . Játszóház nagyon jó , animátorok kedvesek. Az ételek bőségesek választékosak, finomak. Közel a várfürdő. A szobákból a kilátás nagyon jó.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
Köszönet neki: 265t_ndek
Értékelés időpontja: 2017. október 29. mobiltelefonon

Remek szálloda. Szép helyen. Kedves kiszolgálás. Finom ételek. A wellness részleg is szép, jó a gyerek medence. A gyerekeknek a játszószoba is jól felszerelt, élvezetes. Jól éreztük magunkat. Ajánlom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Utazás típusa: Családjával utazott