“A palacsinták királya😀”

Creppy PalacsintaBistro Gyula
14. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán

Kedves,gyors kiszolgálás. Mennyei finom ételkülönlegességek. Gyerekekre külön figyelem,ami nagyon pozitív.Szívből ajánlom mindenkinek.

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: Agi3400
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Tegnap este foglalás nélkül érkeztünk: 5 felnőtt és 2 baba. A kedves személyzetnek hála tudtak asztalt biztosítani nekünk. Miskolciakként kíváncsiak voltunk, hogy működik-e a franchise a "szülőháztól" távol, és kijelenthető, hogy igen! Az ételek ugyanolyan finomak és ízlésesen találtak voltak, mint itthon. A személyzet ugyanúgy kedves, mint nálunk. Annak ellenére, hogy foglalás nélkül estünk be, tekintettel voltak kérésünkre, hogy a pici babák miatt ne kelljen sokat várni az ételekre, és extra gyorsan fel is szolgálták azokat. A helyszín kiváló: a Kőrös partján terasszal, az épületen belül szép kilátással a folyóra. És az arculat pont olyan, mint Miskolcon. Aki szereti a palacsintát, feltétlenül próbálja ki! Köszönjük még egyszer a személyzet kedvességét!

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: gaborfialka

A következőt megtekintő utazók: Creppy PalacsintaBistro Gyula ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Creppy PalacsintaBistro Gyula? Ossza meg benyomásait!