“Gyula”
Hamburger Bar értékelése

Hamburger Bar
Konyha: Amerikai
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Fel órás sorbanallas (s mi meg jól jartunk) ami egész jól telt, mert parakkaupkat biztosítottak nekünk, s felüdülés volt a forró augusztusi estén.
A házi limonádé finom, narancsos.
A krumpli picit száraz.
De a hamburger tényleg jó. Dupla hamburgert ettem, minden ott volt benne ahol kellett.s hamar el is készült.
Ha gmGyulan járok újra, majd korábban kések sorbanallni;)

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: dzsappa

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 9. mobiltelefonon

A Hamburger Bàr egyik kedvencünk ha Gyulàn jàrunk ki nem hagyjuk a kedvencem a csirkemàjas hambi. De màr többet is megkostoltuk . Mindegyik nagyon finom igazi gasztró élmény amit megkostoltuk az nagyon finom volt. A hammburger kellöen laktató egy menűvel jól lehet lakni.

A látogatás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: ifjusagepitoferi
Értékelés időpontja: 2019. július 17. mobiltelefonon

Első ebédünk Gyulán, mivel 13 óra után futottunk be és elég éhesek voltunk, gyorsan szerettünk volna finomat enni. Már hallottunk a helyről több alkalommal, így várható volt, hogy megkóstoljuk itt is a hamburgert. Jó választásnak bizonyult, egy menü bőven elegendő volt ebédre. Korrekt áron kínálják az ételeket.

A látogatás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: Laura L
Értékelés időpontja: 2019. június 7.

Hosszú ideje jó minőségben működő hamburgerező, ami egy sarki hamburgeresből színvonalas hellyé fejlődött ami nem ment a minőség rovására!

A látogatás dátuma: 2019. május
Köszönet neki: berczizoltan
Értékelés időpontja: 2019. május 23.

Átlagos minőség, tiszta hely. Ettünk már itt többször. A gyros felejtős,a hambi finom de ennyi semmi extra.

A látogatás dátuma: 2019. április
1  Köszönet neki: Cruiser720966

A következőt megtekintő utazók: Hamburger Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Hamburger Bar? Ossza meg benyomásait!