“Szuper csokitorta”
Kezmuves Cukraszda értékelése

Kezmuves Cukraszda
Konyha: Kávéház
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Csokitortát rendeltem utolsó pillanatban, nemcsak megoldották, de nagyon finom és kimondottan igényes tortát kaptam. A tömegnyomorra nem számítottam ami bent fogadott, aki most ezt nem szeretné, az evezzen nyugodtabb vizekre.

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: KTunde

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 8.

Nagy süteményválaszték jellemzi ezt a cukrászdát. Ráadásul finomak, főleg az Erkel torta. A kiszolgálás is színvonalas, a felszolgálólányok gyorsak és udvariasak. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet.

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: GordonMarktraveller
Értékelés időpontja: 2020. július 27. mobiltelefonon

Hosszú sor állt előtte persze egy fagyizónál egy nyári meleg napon nem meglepő A fagyi gombóc 300 Ft/db, mindketten két gombócot ettünk, az étcsokis és a csokis-kekszes remek volt de sajnos a mézes-túrós egyikünknek se ízlett állagra rendben volt de borzalmas mellékíze volt ☹️

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: skamasz
Értékelés időpontja: 2020. március 12.

Nagyon finom ízes sütiket ettünk. Kiszolgálással is megvoltunk elégedve, mint bárhol máshol Gyulán. Feltűnt,hogy az emberek sokkal kedvesebbek voltak velünk mint eddig bárhol máshol. :)

A látogatás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: lujzat2016
Értékelés időpontja: 2020. február 11.

Ha elfáradtunk városi sétánk során betérhetünk ide egy kis felüdülésre...Szívélyes fogadtatás ,finomságok várják az ide betérőket.Kellemes időtöltés mindenki számára.. A Százéves cukrászda "ikertestvére"

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Zoltánné S

A következőt megtekintő utazók: Kezmuves Cukraszda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kezmuves Cukraszda? Ossza meg benyomásait!