“Finom kávé, finom fagyi”
Kezmuves Cukraszda értékelése

Kezmuves Cukraszda
Konyha: Kávéház

A kávé és a fagyi finom volt, de a kiszolgálás nem profi. A fagyis lány nem tudta mennyi gombócot számoljon, elfelejtette. A kávé rendelés pedig percekig tartott, pedig senki sem volt előttem. A hely tiszta, szép, választékos

Köszönet neki: LZoltan81

Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Régen többször jártunk itt, mindig megelégedve távoztunk. Idén nagy csalódás volt a seízű fagylalt. Mi lett veled, Kézműves?!

Köszönet neki: gasztromanko
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Csokitortát rendeltem utolsó pillanatban, nemcsak megoldották, de nagyon finom és kimondottan igényes tortát kaptam. A tömegnyomorra nem számítottam ami bent fogadott, aki most ezt nem szeretné, az evezzen nyugodtabb vizekre.

Köszönet neki: KTunde
Értékelés időpontja: 2020. augusztus 8.

Nagy süteményválaszték jellemzi ezt a cukrászdát. Ráadásul finomak, főleg az Erkel torta. A kiszolgálás is színvonalas, a felszolgálólányok gyorsak és udvariasak. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet.

Köszönet neki: GordonMarktraveller
Értékelés időpontja: 2020. július 27. mobiltelefonon

Hosszú sor állt előtte persze egy fagyizónál egy nyári meleg napon nem meglepő A fagyi gombóc 300 Ft/db, mindketten két gombócot ettünk, az étcsokis és a csokis-kekszes remek volt de sajnos a mézes-túrós egyikünknek se ízlett állagra rendben volt de borzalmas mellékíze volt ☹️

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: skamasz

A következőt megtekintő utazók: Kezmuves Cukraszda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kezmuves Cukraszda? Ossza meg benyomásait!