“Átlagos étterem”
Sörpince Vendéglő értékelése

Sörpince Vendéglő
7. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Értékelés időpontja: 2020. február 3.

Ebédelni tértem be. A helyen szolgálnak fel menüt, illetve lehet étlapról is választani. Egy főétel és egy sör összesen 3300 forint volt, tehát középkategória. Az étel finom volt, a felszolgálás lehetett volna kicsit gyorsabb is. Összességben nem bántam meg, hogy ezt a helyet választottam aznap ebédre.

A látogatás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: windytravel79

Értékelés időpontja: 2020. január 17.

Párommal érkeztem ebbe az étterembe.Mert gyerekoromból jó emlékeim voltak az itt felszolgált ételekről és a kedves kiszolgálásról.Az általunk rendelt ételek nyersek,és erősen kifogásolhatóak voltak.A párom chef és erősen meresztette a szemét az általam beharangozott fantasztikus ételekre.Hiszen nem,hogy nem voltak jók erősen gyengék voltak.A felszolgáló viselkedése is kritikán aluli volt.Nem tudom ennyire lement a színvonal?Mert én is felszolgálóként dolgoztam,de ilyen viselkedést nem tapasztaltam még sehol.Rohan,végig sem hallgatja a rendelést.Szerettünk volna bort rendelni,ezekre a "csodálatos"ételekre.De a fiatal embernek nem volt erre ideje,mert nagy beszélgetésben volt a pultnál!Ahova minden rendelés után rohant vissza!Nevetségesen drágák és kritikán aluliak!Többet nem jövünk!

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Armylla
Értékelés időpontja: 2020. január 15.

Először vacsoráztunk a családdal itt. Maximális kiszolgálás finom és bőséges vacsora valamint ital állt rendelkezésünkre.

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: eduso24
Értékelés időpontja: 2019. július 7. mobiltelefonon

Barátságos pincérek, gyors kiszolgálás, sülteket ettünk. Az adagok nagyok voltak, az árak átlagosak, a hely tiszta, kulturált.

A látogatás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: Resort739923
Értékelés időpontja: 2019. július 5.

Párommal érkeztünk Gyulára és első este erre az étteremre esett a választás, mert már előre kinéztük indulás előtt.
Sajnos csalódás ért mindkettőnket. Páromnak más ételt hoztak ki. mint amit rendelt, pedig a pincér még rá is kérdezett, hogy melyiket szeretné (semmit nem írt fel, így nem is csodálom, hogy elfelejtette). A szuvidált kacsa, amit én ettem, pedig inkább csak ez szárazra sütött, rágós valami volt.
Az üveges sörök pedig csak 0,33-asok, de az étlapon 0,5-nek írják és árazzák. (Hoffbrau)
Az egyetlen pozitívum a kedvezmény volt, de azt is a szállás miatt kaptuk.

A látogatás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: norberrto

A következőt megtekintő utazók: Sörpince Vendéglő ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Sörpince Vendéglő? Ossza meg benyomásait!