“Kíváló konyha, első osztályú kiszolgálás!”

Várkonyi Bisztró és Bár
1. helyezett 23 Éttermek közül Gyulán
Ártartomány: 1 500 USD - 6 000 USD
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Sehol sem tapasztaltam még ilyen profi kiszolgálást, ekkora összhangot és odafigyelést. Kíváló konyha, hatalmas adagok, figyelmes pincérek! Gratulálok, ne adják alább!

Köszönet neki: Szilágyi E

Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Nagyon meg voltunk elégedve! Kedves kiszolgálás és az az érzésünk, hogy az étlapról nem lehet mellé fogni semmivel mert várakozásainkon is felül finom volt minden.

Köszönet neki: brgbr
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Nagyon ajánlott hely! Nagyok az adagok! Odafigyelnek a gyermekekre is a pincérek! Jók a limonádék is!

Köszönet neki: Luicbf
Értékelés időpontja: 2018. február 14. mobiltelefonon

Nagyon szeretem ezt a helyet ! Mindig finom az étel és a kiszolgálás is nagyon kedves. Az biztos hogy még nem egyszer visszamegyünk majd ide!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: annaz102
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

A borscs mennyei volt. Libacomb és a viharsarki karaj csodásan finom. Minden tökéletes volt. Na gondoltam kérek egy forró csokit, az biztos porból lesz és ront a helyzeten, de nem! A tökéletes ebéd zárásaként kaptam egy sűrű, krémes csokit habbal, amilyen finomat még soha nem ittam. A személytet is figyelmes, kedves. Ha Gyulán járunk csak itt fogunk enni mindig! Gasztronómiai élvezetben volt részünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: 696mariannak

A következőt megtekintő utazók: Várkonyi Bisztró és Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkonyi Bisztró és Bár? Ossza meg benyomásait!