“Késői ebéd”

Várkonyi Bisztró és Bár
1. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán
Ártartomány: 1 500 USD - 6 000 USD
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

A pincérek kedvesek és segítőkészek, az étterem nagyin hangulatos. Az ételek és az italok minősége kiváló. Ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: be_tag2015

Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Nem tudom, jártam-e valaha ennél jobb étteremben. Akár az ételekről, akár a kiszolgálásról vagy a környezetről írnék, csak felsőfokon tenném. Illetve teszem is: a legjobb.

Köszönet neki: Extraordinary759035
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Kellemes környezet, finom ételek és kiadós adagok. A kiszolgálás átlagon felüli, a legjobb amivel csak találkoztunk!

2  Köszönet neki: TamasT77
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Sehol sem tapasztaltam még ilyen profi kiszolgálást, ekkora összhangot és odafigyelést. Kíváló konyha, hatalmas adagok, figyelmes pincérek! Gratulálok, ne adják alább!

Köszönet neki: Szilágyi E
Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Nagyon meg voltunk elégedve! Kedves kiszolgálás és az az érzésünk, hogy az étlapról nem lehet mellé fogni semmivel mert várakozásainkon is felül finom volt minden.

Köszönet neki: brgbr

A következőt megtekintő utazók: Várkonyi Bisztró és Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkonyi Bisztró és Bár? Ossza meg benyomásait!