“Vésztő”

Várkonyi Bisztró és Bár
1. helyezett 21 Éttermek közül Gyulán
Ártartomány: 1 500 USD - 6 000 USD
Értékelés időpontja: 1 héttel ezelőtt mobiltelefonon

A kiszolgálás tökéletes. Az árak kissé magasak,de az ételek nagyon finomak voltak. Mindennel elégedettek voltunk.

Köszönet neki: Szilvyke007

Párommal látogattunk el Gyulára vacsorázni, és nem csalódtunk. Rendkívül meg voltunk elégedve a kapott ételekkel, italokkal és desszertekkel. A felszolgálás kiváló, a pincér nagyon udvarias és kedves volt. Bármikor szívesen ellátogatunk ide újra, érdemes mindenkinek kipróbálnia! :)

Köszönet neki: RekaTy

Finom ételek, szuper kiszolgálás, rendkívül jó hangulat! Az amúgy is felejthetetlen élményt még jobbá tettétek!Köszönünk szépen mindent! Mindenkinek szívből ajánljuk az éttermet, még visszatérünk! :)

Köszönet neki: Zsuzso88
Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Egy ebédet és egy vacsorát fogyasztottunk el ezen a helyen ahol szuper jó az étel, a felszolgálás kifogástalan. Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: adrucee84

Ajánlották nekünk a helyet és nem csalódtunk. Nagyon finom ételek, kifogástalan kiszolgálás. A Havanna nevű dohánykávét nem szabad kihagyni!

Köszönet neki: wreka89

A következőt megtekintő utazók: Várkonyi Bisztró és Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkonyi Bisztró és Bár? Ossza meg benyomásait!