TripAdvisor
Közzététel
Bejövő üzenetek

“Nagyon finomak az ételek,”

Várkonyi Bisztró és Bár
1. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Ártartomány: 1 500 USD - 6 000 USD
Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Nagyon finomak az ételek, a pincér nagyon kedves, közvetlen volt. Az én választásom a leves után a ropogósra sült csülök, héjában sült, hagymás forgatott burgonyával volt. Nem bántam meg, isteni finom volt!

Köszönet neki: sanyika82

Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Egy különleges hely.
A hagyományos ételek is kibálóan vannak elkészitve.
Szinte minden hibátlan.
A túrógombóc itt a legjobb az országban. Nekem a csülök jött be. A bőrének minden darabja ropogott...
Elvasva az egy két lehúzó értékelést, kicsit nehéz elképzelni, hogy egyszerre van rossz napja, a pincérnek, a szakácsnak, és a cikkírónak.
Az árak addig tünnek magasnak, míg meg nem látod az ételeket...

1  Köszönet neki: Fjozsi
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

A húsleves átlagos, a Bbq borda kitűnő a salátával, a madártej páratlan a citromtorta érdekes, a hozza tálat málna fagyi nagyon jó de a citrom torta narancssárga színe előtt értetlenül alltam, sajnos az íze is túl savas édes együtt, így nekem furcsa érzést keltett. Összességében mennek újra :)

Köszönet neki: Zsuzsa G
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Itt mindig különleges, finom ételeket kóstolhatnak a vendégek. Bármit ettünk itt eddig, nagyon finom volt. Legutóbb két desszerttel kezdtem a vacsorát. Az újragondolt túrógombóc és a csokis szuflé különleges ínyencség.:)

A látogatás dátuma: 2019. december
1  Köszönet neki: Katica70
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

A család karácsonyi ebédje itt szokott helyet kapni..ebben az időszakban a foglalás szinte elengedhetetlen..a kiszolgálás udvarias, az ételek jó minőségűek, a mennyiségekre sem lehet panasz..a töpörtőkrém finom, a marha pofa pankóban omlós a paszternák túl édes nekem ehhez az ételhez a zsü egy kicsit szerencsére ellensúlyozza..a túrógombóc elbírna több túrót és cukrot,h ne csak a lekvár és a tejfölhab adja ízt..a madártej HIDEGEN jobb..a tojásos-cukros íz jobban kijön és az állag is selymesebb..sztem érdemes visszaállni erre a megoldásra

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: rolandf129

A következőt megtekintő utazók: Várkonyi Bisztró és Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkonyi Bisztró és Bár? Ossza meg benyomásait!