“Zsenialis”

Várkonyi Bisztró és Bár
1. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Ártartomány: 1 500 USD - 6 000 USD
Értékelés időpontja: 2020. február 7. mobiltelefonon

Finom ételek, kiváló felszolgalas, nagy választék. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve :) Csak ajánlani tudom mindenkinek a helyet, ha Gyulán jár.

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: szrigi

Értékelés időpontja: 2020. február 6.

Nagyon finom ételek és igazán kedves, vérbeli vendéglátós személyzet! Maximálisan csak ajánlani tudom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: heudotty
Értékelés időpontja: 2020. január 24.

Jó, de nem különleges...túl kedveskedő, túlárazott, túl balzsamecetes. Jó alapanyagok, korrektül elkészítve.

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: Littny
Értékelés időpontja: 2020. január 16.

Egy kedves ismerősöm dolgozik itt, és ennek apropóján megleptük, és pont ő dolgozott. Finom italok maximális kiszolgálás.

A látogatás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: eduso24
Értékelés időpontja: 2020. január 11. mobiltelefonon

Nagyon finomak az ételek, a pincér nagyon kedves, közvetlen volt. Az én választásom a leves után a ropogósra sült csülök, héjában sült, hagymás forgatott burgonyával volt. Nem bántam meg, isteni finom volt!

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: snyk82

A következőt megtekintő utazók: Várkonyi Bisztró és Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkonyi Bisztró és Bár? Ossza meg benyomásait!