“Szuper étterem!”

Várkonyi Bisztró és Bár
1. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán
Ártartomány: 1 500 USD - 6 000 USD
Értékelés időpontja: 2020. február 27.

A 3 napos Gyulai látogatásunk alatt fedeztük fel ezt az éttermet.A személyzet kedves,barátsagos, mosolygós!Kifogástalan kiszolgálásban volt részünk!
Az ételek isteniek!!!!
Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel!
Aki Gyulán jár ,ne hagyja ki ezt a szuper kis családias éttermet!

Köszönet neki: DiveKati

Értékelés időpontja: 2020. február 17.

Először vacsoráztunk itt...de utoljára.
A borsos ár ellenére nem volt elég az étel. Jó fűszeres hús mellé ( amit egyébként szeretek, nem volt rossz, ) jól jött volna valami köret ami semlegesebb ízű, de a steak burgonya is hasonlóan jó égett, sós és fűszeres volt. Ráadásul csak alig pár szem fért bele az árba.
Extrában kérnem kellett főtt rizst ahhoz hogy meg tudjam enni, illetve jól is lakjak vele.
A pincér (valahol egy hölgy is írta előttem ) mesterkélten udvarias, de hatásában hideg, lekezelő volt. Valahogy úgy éreztem, hálásnak kell lennem, hogy ott ehettem.
Szerintem túl van értékelve a hely.

Köszönet neki: Inspire294602
Értékelés időpontja: 2020. február 8. mobiltelefonon

Egy átlagos februári szombat délben szerettünk volna a 73 éves, fájós lábú édesapámmal az étteremben ebédelni. Két üres, de foglalt asztal volt az étteremben. Nem számítottunk arra, hogy ilyen csendes időben teltház lesz, a pultok mellett viszont voltak szabad helyek. Csak egy egyszerű ebédet szerettünk volna enni, de könyörtelenül elküldtek minket, arra a belső szabályra hivatkozva, hogy nem lehet a pultnál enni, és ezt semmilyen emberi körülmény nem írja felül. Semmilyen alternatívát nem ajánlottak fel (pl.: üljünk le a pultnál, amíg fel nem szabadul egy asztal, elvitelre adnak ételt, üljünk le az üres asztaloknál, amíg nem lesz másol hely - nekem sok megoldás jó lett volna), sehogy nem akarták kezelni a helyzetet. A végén a tulajdonos kioktatott, hogy a szabályokat minden körülmények között be kell tartani, és én vagyok az arrogáns, mert próbálok a helyzetben megoldást találni. Megalázó, embertelen volt az élmény. Ha a társadalomban minden szabályt így kezelnénk, hamar rettenetes helyzetben lennénk. Szerencsére a vendéglátó helyek többsége nem ilyen, hanem emberi, megértő, kedves és szolgálatkész. Ez a hely nem ilyen... A végén kikönyörögtem egy elviteles salátát, miután Gyulán egy órán keresztül nem találtunk helyet. Apukám már nem evett, elment az étvágya...

Köszönet neki: Odyssey709317
imreo787, a Várkonyi Bisztró és Bár alkalmazásában álló Egyéb válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. február 10.

Tisztelt Ágnes S!

Meglepődve olvastuk a értékelését és a problémáját. Amellyel nem értünk egyet, részben tükrözi csak a valóságot és a történteket elferdíti. Nagyon sajnáljuk, hogy a nem tudtuk azokat a helyeket felajánlani az Önök számára amelyek foglaltak voltak az adott időpontban,ezt azért nem tudtuk megtenni mert a vendégeink felkészültek voltak és időben fogtalak asztalt beteg fáradt lábú családtagjai számára. A személyzet a belső szabályzatot követte helyesen, felajánlottuk, hogy térjenek vissza egy későbbi időpontban és foglalunk asztalt amint lesz megüresedés. Természetesen ez nem volt kielégítő az Ön számára és vitát nyitott arról mért nem ülhet le a foglat asztalhoz és mért nem étkezhet a bárpultnál, mindezt fennhangon tette zavarva mások szombat ebédjét és nyugalmát. Még ezt is tetézte, hogy kioktatóslag tartót előadást és burkoltan megfenyegette a személyzetet hogy jogot tanult és ez így nincs rendben. Az elviteles étel rendelését követően azt nehezményezte hogy a korábban érkező vendégek rendelést mért nem tesszük félre és készítjük el az Ön rendelését soron kívül. Mivel ön nem ér rá és az a legfontosabb a többi vendég meg rá ér várni, végsüli neki van ülőhelyük.
Mindezek ellenére ígérjük amennyiben, a jövőben ellátogat Bisztrónkban ugyanolyan kiszolgálásban lesz része amit azt az alábbi HITELES értékelésekben látható!
Köszönjük a megtisztelő megkeresését.
Üdv. Várkonyi Bisztró csapata ;)

Értékelés időpontja: 2020. február 7. mobiltelefonon

Finom ételek, kiváló felszolgalas, nagy választék. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve :) Csak ajánlani tudom mindenkinek a helyet, ha Gyulán jár.

Köszönet neki: szrigi
Értékelés időpontja: 2020. február 6.

Nagyon finom ételek és igazán kedves, vérbeli vendéglátós személyzet! Maximálisan csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: heudotty

A következőt megtekintő utazók: Várkonyi Bisztró és Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkonyi Bisztró és Bár? Ossza meg benyomásait!