“Ebéd Gyulán ”

Várkonyi Bisztró és Bár
1. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán
Ártartomány: 1 500 USD - 6 000 USD
Értékelés időpontja: 1 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Egy ebédet fogyasztottunk el, amíg a szállásunkra vártunk. Korábban már voltam itt és mindenképpen szerettem volna visszatérni. Az ételek most is nagyon finomak voltak, csak ajánlani tudom.

A látogatás dátuma: 2020. szeptember
Köszönet neki: Gery28

Nagyon finom hátszínt ettünk,korrekt és illedelmes volt a kiszolgálás,borkínálat és az étlap is gazdag. Vácról érkeztünk,csak ajánlani tudom

A látogatás dátuma: 2020. szeptember
Köszönet neki: Kanyoabel
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Annyira el tud rontani egy remek ebédet egy kedvetlen pincér.. Az ételekkel maximálisan megvoltunk elégedve, isteniek voltak, nem voltak túlárazva sem, nem véletlen a hely jó hírneve. Viszont a felszolgálással voltak gondok. Ketten voltunk a párommal, délre mentünk foglalásra. Azt mondták üljünk le valahova.. Jó ideig észre sem vettek minket a hátsó teraszon, pedig két pincér is volt ott folyamatosan. Az utánunk érkező 2 asztalnál mindent hamarabb kaptak meg, mint mi.. A másik pincér egyébként kedvesnek, udvariasnak és gyorsnak tűnt, ellenben a nekünk felszolgáló pincérrel, aki kapkodott és egy félmosolyt sem tudott magára erőltetni.

1  Köszönet neki: bettiia97
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Az étterem híres kiváló ételeiről, ezért választottuk. Asztalt szerencsére tudtak adni egy kicsit későbbre. Az ételek kiválóak voltak. Az étteremben nem voltak rugalmasak az ételek változtatását illetően. A pincér rohant és kapkodott.

Köszönet neki: szubotinpeter
Értékelés időpontja: 5 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Csodás hely. Foglalás nélkül sikerült helyet találni. Személyzet azonnal jött segítőkész volt és kedves. Az ételek nagyon finomak, ízléses tálalással. Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: alienx2019

A következőt megtekintő utazók: Várkonyi Bisztró és Bár ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Várkonyi Bisztró és Bár? Ossza meg benyomásait!