“Gyulai gasztro-gyöngyszem”
Patriota Restaurant értékelése

Patriota Restaurant
7. helyezett 21 Éttermek közül Gyulán
Konyha: Európai
Értékelés időpontja: 2018. október 23.

Három napon belül két alkalommal ebédeltünk az étteremben. Komoly szakmai elhivatottság, kedves kiszolgálás, családias környezet, tökéletesen elkészített ételek, minőségi borok. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Fearless828203

Értékelés időpontja: 2018. október 23.

Legutóbb értékelésem óta jó párszor megfordultam a Patriótában, az utóbbi egyetlen esztendőben háromszor: tavaly októberben, idén januárban és az idei csabai kolbászfesztivál alkalmával pár napja. (A két város között a távolság 15 km)
Nem sorolom fel mindazt, amit ettünk, hosszú lenne, két ízben négyen voltunk, egyszer meg hárman s minden alkalommal mindenki evett legalább két fogást.
Minden esetre kiemelném a main stream sajtó által is méltán megénekelt legendás brassói aprópecsenye átiratot, amit két ízben is rendeltük, nem ellenemre, hanem javaslatomra. (Az igazság az, hogy igyekszem elkerülni az ismétlést, mindig újat szeretek kóstolni, de ezúttal kivételt kellett tegyek, ragaszkodtam, hogy szívem hölgye is megkóstolja ezt a sertészűzből készült ételkölteményt. Megállaptítottam, hogy két étel van még az állandó étlapon, amit nem kóstoltam, az egyik a kenyérben sült csirke, a másikra nem emlékeszem.) Ettünk még lángos-ujjacskákat, lassan sült tarját, kacsahúsos derelyét, roston sült csirkemellet (itt még ez is élményszerű tud lenni), csokimousset, nem sorolom tovább, a képek önmagukért beszélnek.
Mind a három látogatás katartikus volt, csillagos ötös mind a kiszolgálás, mind az ételek íze-állaga, mind a tálalás tekintetében.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2018. június 17. mobiltelefonon

Kiváló ételek, nem szokványos tálalás, remek hely! Kedves, figyelmes kiszolgálás, szuper borok! Ha Gyulán jársz és szereted az egyedi dolgokat, ne hagyd ki!!!

A látogatás dátuma: 2018. június
1  Köszönet neki: hergtom
Értékelés időpontja: 2018. május 20.

Nagyon barátságos étterem, nem hivalkodó, más mint a megszokott éttermek!
Még gyereksarok is van!
Nagyszerű és finom ételek!
A vendéglátás - nem véletlenül hassználom ezt a szót - fantasztikus!!
A tulajdonos kedves, közvetlen úgy beszélget veled, minhta rég ismerne!
Érezni, hogy szeretből fogad minden vendéget, és azon van, hogy jól érezd magad!
Tumultus nincs, nem kell sokat várni az ételre, amelyek az ínyencek számára szinte kimeríthetetlenek. Igazi íz és színkavalkád - jó értelemben - van a tányérodon... és mind befalod...
Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2018. május
1  Köszönet neki: vitildiko
Értékelés időpontja: 2018. április 20. mobiltelefonon

Még mindig imádom.
Családias hangulat.
Ínyenc kaják, csak időben kell bejelentkezni.
Kedves, profi kiszolgálás.
Zabálni ne ide gyere.

A látogatás dátuma: 2018. április
2  Köszönet neki: 225nagyn

A következőt megtekintő utazók: Patriota Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Patriota Restaurant? Ossza meg benyomásait!