“vendégriasztó”
Patriota Restaurant értékelése

Patriota Restaurant
10. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán
Konyha: Európai
Értékelés időpontja: 2020. augusztus 8.

A tulajdonosnő szó szerint lebeszélt bennünket arról, hogy náluk ebédeljünk, azért, mert sokat kell várni az ételekre. Ilyet még nem tapasztaltam étteremben. Sehol sem jelezték, hogy csak foglalással lehet étkezni.

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: GordonMarktraveller

Értékelés időpontja: 2020. június 14.

Valóban jó név a patrióta! Nagyon autentikus és a sok házi készítésű hozzávalóból látszik, hogy igazán szívből űzik az ipart. Finom ételeket és kedves kiszolgalást kaptunk.

A látogatás dátuma: 2020. június
Köszönet neki: Orszagprobalo
Értékelés időpontja: 2019. július 30. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás, kiváló minőségű ételek. Jó hangulatú kis hely. A személyzet kedves, konstruktív. A heti, szezonális menü jól összeállított. A sertéspofát nem szabad kihagyni!

A látogatás dátuma: 2019. július
Köszönet neki: 608balazsv
Értékelés időpontja: 2018. október 23.

Három napon belül két alkalommal ebédeltünk az étteremben. Komoly szakmai elhivatottság, kedves kiszolgálás, családias környezet, tökéletesen elkészített ételek, minőségi borok. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: dukosa
Értékelés időpontja: 2018. október 23.

Legutóbb értékelésem óta jó párszor megfordultam a Patriótában, az utóbbi egyetlen esztendőben háromszor: tavaly októberben, idén januárban és az idei csabai kolbászfesztivál alkalmával pár napja. (A két város között a távolság 15 km)
Nem sorolom fel mindazt, amit ettünk, hosszú lenne, két ízben négyen voltunk, egyszer meg hárman s minden alkalommal mindenki evett legalább két fogást.
Minden esetre kiemelném a main stream sajtó által is méltán megénekelt legendás brassói aprópecsenye átiratot, amit két ízben is rendeltük, nem ellenemre, hanem javaslatomra. (Az igazság az, hogy igyekszem elkerülni az ismétlést, mindig újat szeretek kóstolni, de ezúttal kivételt kellett tegyek, ragaszkodtam, hogy szívem hölgye is megkóstolja ezt a sertészűzből készült ételkölteményt. Megállaptítottam, hogy két étel van még az állandó étlapon, amit nem kóstoltam, az egyik a kenyérben sült csirke, a másikra nem emlékeszem.) Ettünk még lángos-ujjacskákat, lassan sült tarját, kacsahúsos derelyét, roston sült csirkemellet (itt még ez is élményszerű tud lenni), csokimousset, nem sorolom tovább, a képek önmagukért beszélnek.
Mind a három látogatás katartikus volt, csillagos ötös mind a kiszolgálás, mind az ételek íze-állaga, mind a tálalás tekintetében.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: 406endred

A következőt megtekintő utazók: Patriota Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Patriota Restaurant? Ossza meg benyomásait!