“Gyula”
Géza Konyhája értékelése

Géza Konyhája
4. helyezett 21 Éttermek közül Gyulán
Konyha: Mediterrán, Tengeri fogások, Borbár
Értékelés időpontja: 2019. augusztus 5.

Géza konyhája egy kis ékszer doboz a patak partján .Rábukkantunk és egyből beleszerettünk!A hangulatos külső,semmi ahhoz képest,micsoda ételekkel kényeztettek minket!A mediterrán osztrigás zöldségleves,a bárányborda,a fergeteges kacsamell olyan kompozíciók voltak amit mindenkinek meg kell kóstolni!Ki ne hagyja senki,aki Gyulán jár.Egy kedves mosolygós pincérlány tette felejthetetlenné ezt a kulináris élményt.Jövünk még!

A látogatás dátuma: 2019. augusztus
Köszönet neki: Tangorita

Értékelés időpontja: 2019. június 5. mobiltelefonon

Hangulatos,kellemes estét töltöttünk itt családommal.Kedves,gyors kiszolgálás és ami számomra a legfontosabb ízletes,egészséges ételeket tudott a család minden tagja választani.

A látogatás dátuma: 2019. június
Köszönet neki: 25beata75
Értékelés időpontja: 2019. április 21. mobiltelefonon

Pro Finom etelek. Fine dining. Szep a terasz, kedves, gondos kiszolgalas. Modern es letisztult hely.
Kontra nem mukodott a kartya terminal.

Köszönet neki: BHelga
Értékelés időpontja: 2019. április 20. mobiltelefonon

Megérkeztünk egy nagyon kis hangulatos patakparti teraszra. A kagylótól kezdve a barányon át nem tudtunk mellé nyúlni. Rendkívül ízletes ételekkel szolgáltak ki minket. Az ételeinket nagyon gyorsanfelszolgálták. Mindenkinek tudom ajánlani 5/6

Köszönet neki: FrequentFlier702196
Értékelés időpontja: 2019. április 13. mobiltelefonon

Fantasztikus hangulatú családias, kedves étterem, gyerek és állat barát.

Minőségi alapanyagok, finom ételek, fantasztikus bor választék.

Mindenki nagyon kedves.

Csak ajánlani tudom.

Köszönet neki: Zoltán N

A következőt megtekintő utazók: Géza Konyhája ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Géza Konyhája? Ossza meg benyomásait!