“Ebèd”

Géza Konyhája
5. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán
Konyha: Mediterrán, Tengeri fogások, Borbár
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Augusztus 20.àn asztalfoglalàs utàn èrkeztünk az étterembe kedves nem tolakodó szemèlyzet fogadott minket.

Az èttelek nem tul nagy adagok de elegenedő a mustàros tarja finom volt a bacon szűzèrme egy kicsit sülhetett volna mèg de ehető volt.

Elfogadható àrak szèp vízparti környezet

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: Mobile402018

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 4. mobiltelefonon

A bárány burger igen finom, azonban a szószok és a saláta is édes. A buci kifejezetten finom jó állagú.

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: LK1909
Értékelés időpontja: 2020. július 15.

Már a hangulata ill.elhelyezkedése is kiváló.A hozz képest,hogy a felszolgáló figyelmeztetett min.30percet várakoznunk kell az étkezésre csoport ill.kiszállítás miatt 15perc után megkaptuk választásunkat ami finom volt!Nyugodt szível ajánlom,jó hely.A Bestilló pálinkát se mellőzzétek !!! Így tovább mi még visszatérünk!!

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: Péter Z
Értékelés időpontja: 2020. február 7. mobiltelefonon

Tripadvisoron keresztül láttuk, hogy Gyulai pihenesunk során érdemes kiprobalni.. Sajnos a személyzet számára láthatatlanok voltunk, nem köszöntek, étlapot se "dobtak" elenk, így az etelig el sem jutottunk. Inkább eljottunk.

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: szrigi
Értékelés időpontja: 2019. december 15.

Az ételek nagyon egyedi es finomak voltak. Nagyon jó, hogy a gyerekek is jol érezték magukat. Minket nem utoljára láttak az biztos.

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: Kaja989

A következőt megtekintő utazók: Géza Konyhája ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Géza Konyhája? Ossza meg benyomásait!