Kis vár, sok történet

Szerencsések voltunk, mert éppen az érkezésünkkor indult egy csoportos idegenvezetés, így 2,5 óra... olvasson tovább

barbaraszakall
Székesfehérvár, Magyarország
mobiltelefonon

Nagyon tetszett a vár. Több interaktív kiállítás is van a várban. Pont egy sólyom bemutatóra... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. március 4.
Szekics
Nagymaros, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 218 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Nagyon szépen felújították a várat, tetszett, hogy mindenhova be lehetett nyitni, bár az nem volt kiirva, hogy bent mi várja a látogatókat. Érdemes olyankor menni, amikor program van szombatonként, illetve tárlatvezetés indul. Nekünk a solymászbemutató nagyon tetszett!

Köszönet neki: brgbr
Értékelés időpontja: 2018. február 22.

Kivalo, romantikus hely, ahol megtapasztalhatjuk hos tortenelmunk egy "kis" reszletet. Az allando tarlat nagyon hasznos informaciokkal szolgal a varrol, a telepules es kornyek tortenelmerol. Nem szabad kihagyni!

Köszönet neki: József Pál F
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Egy kellemes családi séta ebéd előtt vagy ebéd után a gyerekekkel! Szépen rendbetartott nevezetesség, kis kiállítással egyben!

Köszönet neki: Luicbf
Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Nagyon szépen felújított vár, szép környezetben. Nekem nagyon hiányzott a tárlatvezető, aki egy kicsit részletesebben beszél a kiállításról. Így is érdekes és látványos, de sokkal tartalmasabb lenne, ha egy kis “ történelmet” is hallhatnánk hozzá.

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: Andics67
Értékelés időpontja: 2018. január 18.

Szépen karbantartott vár, érdekes kiállításokkal. A várba belépve otthon érezheti magát az ember, mert minden ajtón bemehet, de én hiányoltam, hogy nem voltak kiírva az ajtókra, hogy mi található az ajtón túl. Én ezt javítanám a vezetőség helyében.

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: MarciK85