TripAdvisor

“Ajánlom”
Gusto Restaurant értékelése

Gusto Restaurant
10. helyezett 22 Éttermek közül Gyulán

Szép sétálóutca, ízléses belső berendezés. Kellő mennyiségű választék, amelyben nemcsak olasz ételek szerepelnek. Öten voltunk és valamennyien elégedettek voltunk az étellel. Az árfekvése hasonló a többi étteremhez, de nagyon kevés a fedett hely. Az étlapon egy tétel ára el volt írva, amit illett volna a vendégnek jóvá írni, de sajnos ez nem történt meg. Emiatt nem lett 5 *.

A látogatás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: pomilaci

Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Zöldborsos sertésszűzérmét kértünk ketten, igazából semmi olyan ízélményben nem volt részünk, amit egy étteremtől elvár az ember, de muszáj kritikaként megemlíteni az adag mennyiségét! Hát véleményem szerint aki igazán éhes, az csak úgy rendeljen, ha kér előtte levest is és desszertet, mert különben éhesen távozik. A baráti társaságunk tésztát kért ami tocsogott az olajban.

A látogatás dátuma: 2019. október
Köszönet neki: kingaa009
Értékelés időpontja: 2019. szeptember 6.

Nagyon finom ételek, nagy adagok, kedves kiszolgálás. Szerepelnek a Visit Gyula Card elfogadóhelyek között, mégsem fogadják el. Ez semmit nem rontott az élményen, és a felszolgáló fel is hívta rá a figyelmünket.

A látogatás dátuma: 2019. szeptember
Köszönet neki: wreka89
Értékelés időpontja: 2019. július 4.

Elegáns környezet, tetszett hogy nem az utcára kell kiülni (mert nem mindig van kedve az embernek kirakatban enni). A kiszolgálás kellőképpen gyors, a nagy forgalom ellenére is. Árfekvésben teljesen az átlaghoz tartozik. A hagyományos ételek finomak voltak (pl. cigánypecsenye), viszont a pizza nem a mi ízlésünknek való volt (sem a tészta, sem a feltét nem tetszett, nem olaszos, inkább az amerikai vastagabb tésztás, túl sok sajtos vonal)

A látogatás dátuma: 2019. június
Köszönet neki: redo1983
Értékelés időpontja: 2019. június 9. mobiltelefonon

Tökéletes az étel nagyon jó a pincérek kedvesek segítettek ha valamit nem értettünk. Töbször is megéri itt ebédelni vagy vacsoráznki.

A látogatás dátuma: 2019. június
Köszönet neki: DayTrip789645

A következőt megtekintő utazók: Gusto Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gusto Restaurant? Ossza meg benyomásait!