“Első este”
Gusto Restaurant értékelése

Gusto Restaurant
11. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán

Véletlen szerű választás,hangulatos hely,felszolgálók rendben,étel finom,árak jók,de valami okból kifolyólag átlagosnak mondanám!

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: Péter Z

Értékelés időpontja: 2020. február 14.

Gyors,udvarias kiszolgálás,bőséges és ízletes ételek,kiváló konyha.Nem maradtunk éhesek,csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Scottyarchie
Értékelés időpontja: 2020. január 2. mobiltelefonon

A helyen gyorsan kiszolgáltak. Nagyon változatos az étlap és ami fontosabb az, hogy ízletesen főznek. A rendelést gyorsan felvették és frissen, melegen (nagy adagokban) hozták a fogàsokat. Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: czipo
Értékelés időpontja: 2019. december 31. mobiltelefonon

Maximálisan meg voltam elégedve! Finom ételek, udvarias kiszolgálás.Meghitt környezet. Többször jártunk ott, még soha nem okoztak csalódást

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: dentalcontroll
Értékelés időpontja: 2019. november 10. mobiltelefonon

Az étterem pici, hangulatos. A kiszolgálás kedves. Az adagok nagyok, laktatóak, nagyon finomak, árban is jók. Kipróbáltuk a húslevest, kacsamellet, harcsapaprikást, bolognai spagettit, pizzát, egytől-egyig mind nagyon finom volt.
Mindenkinek ajánlom.

A látogatás dátuma: 2019. november
Köszönet neki: Anita B

A következőt megtekintő utazók: Gusto Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gusto Restaurant? Ossza meg benyomásait!