“Gyula”
Gusto Restaurant értékelése

Gusto Restaurant
11. helyezett 24 Éttermek közül Gyulán

A fogadtatás rosszul indult (foglalt asztal ahova 21.15 ig nem érkezik vendég)átbotorkálunk egy asztalhoz ahol még az elöző vendég edényei fent voltak.Csak amiatt maradunk mert a kacsacombot biztosan jót kapunk, hozzá teszem a csülök is kitünő volt.
Kértünk egy mentes vízet amit igen gyanúsan kaptuk (csap víz volt)dühöngtünk is magunkba hogy nem voltunk elég figyelmesek a trükkös nyításnál .Az étel megettük kb.10'
mi csak várunk hogy ránk találjon a pincér hogy tudjunk fizetni.
Nem értem nem a hazai vendéget kell megtartani ?,mi minden évbe jövünk Gyulára.

A látogatás dátuma: 2020. augusztus
Köszönet neki: AnnaZig64

Értékelés időpontja: 2020. július 15.

Véletlen szerű választás,hangulatos hely,felszolgálók rendben,étel finom,árak jók,de valami okból kifolyólag átlagosnak mondanám!

A látogatás dátuma: 2020. július
Köszönet neki: Péter Z
Értékelés időpontja: 2020. február 14.

Gyors,udvarias kiszolgálás,bőséges és ízletes ételek,kiváló konyha.Nem maradtunk éhesek,csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: Scottyarchie
Értékelés időpontja: 2020. január 2. mobiltelefonon

A helyen gyorsan kiszolgáltak. Nagyon változatos az étlap és ami fontosabb az, hogy ízletesen főznek. A rendelést gyorsan felvették és frissen, melegen (nagy adagokban) hozták a fogàsokat. Ajánlom mindenkinek!

A látogatás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: czipo
Értékelés időpontja: 2019. december 31. mobiltelefonon

Maximálisan meg voltam elégedve! Finom ételek, udvarias kiszolgálás.Meghitt környezet. Többször jártunk ott, még soha nem okoztak csalódást

A látogatás dátuma: 2019. december
Köszönet neki: dentalcontroll

A következőt megtekintő utazók: Gusto Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gusto Restaurant? Ossza meg benyomásait!